CENTRUM SOCIÁLNÍCH A ZDRAVOTNÍCH SLUŽEB MĚSTA PŘÍBRAM

3.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Brodská 100, 261 01 Příbram VIII Ověřená firma

Centrum sociálních a zdravotních služeb města Příbram je příspěvkovou organizací zřízenou městem Příbram. Poskytuje pečovatelskou službu, domov pro seniory, azylový dům, sociální poradnu a řadu dalších služeb.

Recenze

3.5
★★★★★
★★★★★
2 Google recenzí
47067071 ARES
Vznik 2004
Telefony 318 629 057
Mobily 770 102 313
Ing. Lucie Bambasová (vedoucí úseku ekonomiky)
Mgr. Tomáš Cipra (ředitel)
  • sociální služby, pečovatelská služba města Příbram, pečovatelské služby, domovy seniorů, domovy pro seniory, domovy důchodců, sociální podpora, sociální poradny, střediska terénních služeb, terénní programy, SAS, sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi, sociální poradenství pro rodiny s dětmi, noclehárny, nízkoprahová denní centra, ubytování pro bezdomovce, záchytky, protialkoholní záchytné stanice, protialkoholní služby, protitoxikomanické služby, dětské skupiny, rehabilitační stacionáře, jesle, terénní služby, oddlužení, osoby v krizi, azylové domy
  • Centrum sociálních a zdravotních služeb města Příbram poskytuje sociální, zdravotní a další služby pro občany. Veškeré služby poskytuje na vysoké profesionální úrovni a pokrývá široké spektrum potřeb obyvatel různých věkových skupin.

    Mezi poskytované služby patří pečovatelská služba, domov pro seniory, azylový dům, sociální poradna, středisko terénních služeb, dětské skupiny a rehabilitační stacionář, nízkoprahové denní centrum a noclehárna a protialkoholní a protitoxikomanická záchytná služba.