Blumenbecker Prag s.r.o. - Automatizace a automatizační technika – logo společnosti Blumenbecker Prag s.r.o. - Automatizace a automatizační technika

Jsme odborníci na průmyslové automatizace. Specializujeme se na průmyslové roboty, robotické aplikace, pohony, řídicí a monitorovací systémy, strojové vidění a vizualizace procesorů. Prodáváme komponenty pro rozvaděče a svařovací techniku od renomovaných výrobců.

Recenze

 • 5.0
  (5)

  google 5 Google recenzí

 • Klíčová slova 28

  náhradní díly KUKA, průmyslová automatizace, průmyslové roboty, robotické aplikace, řídicí systémy, dodávky elektromateriálu, svařování, spotřební svařovací materiál, servis robotů, školení KUKA, elektrické pohony, řídicí technika, třídění dle čárového kódu, bin picking, strojové vidění, robotické lepení, robotické obrábění, offline programování, robotická paletizace, stěhování linek, digitální dvojče, laserové svařování, robotický systém pro lepení a spojování, průmyslové svařování, elektrotechnické součástky, komponenty pro rozvaděče, servis robotů, školení na roboty Kuka

 • Popis

  Poskytujeme vám profesionální služby v oblasti automatizačních technologií od plánování, přes programování až po robotické aplikace a systémy strojového vidění.  

  Již řadu let dodáváme konkrétní robotická řešení do mnoha průmyslových odvětví. V oblasti průmyslových robotů vám zajišťujeme komplexní služby od kompletního pokročilého testování až po údržbu a servis robotů. Vyvíjíme vlastní řídící software pro roboty a celá robotická pracoviště pro široké spektrum použití.

   

Napište nám o úpravu údajů

×

Online poptávka

Poptáváte firmu Blumenbecker Prag s.r.o. - Automatizace a automatizační technika

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.