Stavební bytové družstvo REMOSTAV – logo společnosti Stavební bytové družstvo REMOSTAV

Jsme stavební bytové družstvo s více než 35letou praxí ve správě bytových objektů. Poskytujeme vám kompletní správu nemovitostí, údržbu nemovitostí a pronájmy nemovitostí. Kontaktujte nás! V SBD REMOSTAV zajistíme bezproblémový chod i vaší nemovitosti.

Recenze

 • 5.0
  (1)

  google 1 Google recenzí

 • Klíčová slova 19

  stavební bytové družstvo, bytové družstvo, SBD, SBD REMOSTAV, REMOSTAV, správa nemovitostí, správa majetku, správa budov, správa bytových domů, správa bytových objektů, údržba majetku, údržba nemovitostí, údržba bytových domů, údržba budov, správy, údržby, nemovitosti, pronájmy nemovitostí, pronájmy bytů

 • Popis

  Naše Stavební bytové družstvo REMOSTAV zajišťuje kompletní správu bytů a nebytových prostor ve svém vlastnictví i pro další subjekty. Na trhu působíme již od roku 1989

  Postaráme se o vše – o veškerou administrativní agendu spojenou s provozem bytových domů až po řádný provoz bytových domů včetně pravidelných údržeb.

  Kontaktujte nás a získejte komplexní a kvalitní služby v oblasti správy bytových objektů.

Napište nám o úpravu údajů

×

Online poptávka

Poptáváte firmu Stavební bytové družstvo REMOSTAV

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.