Podlahové systémy Červinka & Syrový

Sháníte někoho, kdo vám zrealizuje průmyslovou podlahu? V Podlahové systémy - Červinka & Syrový jsme tu pro vás. Realizujeme podlahy betonové, anhydritové, epoxidové a polyuretanové. Uděláme vám podlahu, která bude pevná, krásná a praktická.

61569984 ARES
DIČ CZ7309032247
Vznik 1994
Kamil Syrový (majitel)
Radomír Červinka (spolumajitel)
  • podlahy, anhydritové podlahy, betonové podlahy, průmyslové podlahy, obklady, dlažba, venkovní obklady, lité podlahy, ražená dlažba, imitace přírodního kamene, sanace betonu, artbeton, stříkaný beton, Granisol, syntetické povrchy podlah, samonivelační stěrky, vnitřní samonivelační lité podlahy, povrchové úpravy průmyslových podlah, epoxidové podlahy, polyuretanové podlahy
  • Jsme specialisté na podlahové systémy už od roku 1997. Uděláme vám podlahu, která bude pevná, krásná a praktická. Realizujeme betonové, anhydritové, epoxidové a polyuretanové podlahy. U betonových podlah provádíme realizace všech typů. Zabýváme se tedy prostými betonovými nebo železobetonovými deskami, betonovými deskami s ocelovou rozptýlenou výztuží, betonovými deskami se strojně zapracovanými a vyhlazenými minerálními vsypy. Cizí nám není ani realizace ražené dlažby, tzv. artbetonu. Provádíme i sanace jak starých, tak nových betonových podlah a svislých konstrukcí.