Domov pro seniory SEN pro SEN

Jsme soukromý domov pro seniory zajišťují komplexní péči o seniory. V našem domově poskytujeme sociální služby pro seniory a osoby starší 60 let ze Středočeského kraje a Prahy. Poskytujeme ubytování ve dvoulůžkových pokojích a celodenní stravování.

27567478 ARES
Vznik 2006
Mobily 602 610 040
Ing. Andrea Mišalková (jednatelka a ředitelka)
Bc. Jan Mišalko (zástupce ředitelky)
  • domovy pro seniory, soukromé domovy pro seniory, domovy důchodců, soukromé domovy důchodců, ubytování pro seniory, pečovatelské služby, rodinný domov pro seniory, senior centra, sen pro sen, senprosen, Čtyřkoly, Javorník, sociální služby, služby pro seniory, zdravotní služby, komplexní péče o seniory, ošetřovatelská péče, galerie Sen pro Sen, kontakty Sen pro Sen
  • Domov pro seniory se nachází v klidné obci Javorník, v malebném prostředí Posázaví. Od Prahy je vzdálen 20 km po dálnici D1. 

    Domov pro seniory SEN pro SEN je soukromé pobytové sociální zařízení, které poskytuje své služby osobám nad 60 let se sníženou soběstačností z důvodu věku, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby.

    Nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích s koupelnou, sprchovým koutem a záchodem. Domov zajišťuje celodenní stravování v rozsahu 5 jídel denně. Stravování odpovídá věku, zásadám racionální výživy a potřebám dietního stravování.