Střední škola technická, Most, příspěvková organizace (Střední Čechy) – logo společnosti Střední škola technická, Most, příspěvková organizace (Střední Čechy)

Střední škola technická v Mostě je komplexním vzdělávacím zařízením v České republice. Vyučují se zde 3leté a 4leté obory zaměřené zejména na oblast strojírenství, elektrotechniky, stavebnictví, v neposlední řadě též ekonomiky, administrativy a výpočetní techniky. Od školního roku 2010-211 byly otevřeny obory zaměřené na chov koní a jezdecký sport a obor, ve kterém se žák připravuje na povolání se znalostí právních předpisů České republiky ve věcech veřejného pořádku a vnitřní bezpečnosti. Nedílnou součástí celého komplexu je teoretické vyučování, odborný výcvik, domov mládeže a školní jídelna. V prostorách odborného výcviku se organizuje nejen vzdělávání žáků, ale i dospělých formou rekvalifikačních a odborných kurzů, školení a seminářů. V průběhu studia škola umožňuje svým žákům získat řidičské oprávnění, svářečský průkaz, osvědčení znalosti vyhlášky č. 50, absolvování paličského kurzu, kurzu svařování plastů apod.. Škola je významným partnerem několika vzdělávacích zařízení ze zahraničí, úřadů práce a institucí. Aktivně se podílí na řešení problémů nezaměstnanosti a deficitu ve vzdělání obyvatelstva v našem regiónu. Realizovala několik významných projektů v rámci programů EU na národní i mezinárodní úrovni, zaměřených na další vzdělávání a získávání zkušeností v oboru formou stáží pro žáky a výměnných pobytů pedagogů. Kromě projektů, ve kterých figuruje jako předkladatel, je naše škola též partnerem v několika projektech, ve kterých využívá svých zkušeností z projektové činnosti. Naše škola disponuje rozsáhlými prostory pro studium, výuku či doplnění vzdělání, ale též pro sportovní a zájmové činnosti.

Recenze

 • 4.1
  (54)

  google 54 Google recenzí

 • 4.5
  (1)

  firmy_cz 1 Firmy.cz recenzí

 • Klíčová slova 14

  střední škola, středoškolské studium, dálkové studium, studium strojírenství, studium elektrotechniky, studium stavebnictví, studium ekonomiky, studium administrativy, studium výpočetní techniky, studium chovu koní, profesní kvalifikace, sportovní areál, sociálně právní, mechanik

Napište nám o úpravu údajů

×

Online poptávka

Poptáváte firmu Střední škola technická, Most, příspěvková organizace (Střední Čechy)

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.