Střední odborné učiliště, Praha 4, Ohradní 57 (Praha 1) – logo společnosti Střední odborné učiliště, Praha 4, Ohradní 57 (Praha 1)

Dovolte představit Vám naše odborné učiliště, seznámit Vás nejen se strukturou učebních a maturitních oborů, s úrovní výuky a uplatněním našich vyučenců a maturantů, s úrovní možného ubytování, ale i se společenským děním na naší škole. SOU Ohradní je prosperující školou s dlouholetou tradicí, bohatými výchovnými a pedagogickými zkušenostmi, vybavené takovým zázemím - jež vytváří našim žákům optimální podmínky pro profesní přípravu.

  • Klíčová slova 22

    SOU, Ohradní, učiliště, maturita, Praha, řemeslo, střední odborné učiliště praha, dvouleté nástavby praha 4, studium automechanik, studium elektrikář silnoproud, studium mechanik elektonik, studium truhlář, studium montér suchých staveb, studium zámečník, střední škola zakončená maturitní zkouškou, SOU zakončená výučním listem, SOU praha 4, střední škola praha 4, domov mládeže, domov mládeže praha 4, zkrácená forma studia,

Napište nám o úpravu údajů

×

Online poptávka

Poptáváte firmu Střední odborné učiliště, Praha 4, Ohradní 57 (Praha 1)

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.