HORTISCENTRUM s.r.o.

Jsme specialisté na realizace zahrad na klíč. Provádíme kompletní projekty zahrad, realizace zahrad, parkové úpravy, údržby městské zeleně, realizace jezírek a vodních prvků a realizace střešních zahrad. Provozujeme dvě zahradnictví – Zahradnické centrum Židlochovice a Zahradnické centrum Čáslav.

26272130 ARES
DIČ CZ26272130
Vznik 2002
Weby hortis.net
Telefony 327 313 010
Mobily 724 805 660
Sociální sítě facebook.com
ing. Petr Chocholáč (jednatel)
Daniela Matoušková (vedoucí centra)
  • zahradnické centrum, zahrada, zahrady, zahradnictví, zahradnictví Hortis, realizace zahrady, realizace zahrad, návrhy zahrad, projekty zahrad, ukázkové výsadby, vodní prvky, květiny, dřeviny, keramika, zahradní architekt, zahradní architektura, údržba zeleně, údržba městské zeleně, zahrady na klíč, terénní úpravy, založení trávníků, zahradní jezírka, vodní plochy, pergoly, suché zídky, automatické závlahové systémy, trvalky, vodní rostliny, květinové vazby, květinové aranžmá, parkové úpravy, úpravy parků, zahradnické potřeby, zahradní potřeby, zahradní technika, realizace jezírek, realizace střešních zahrad, extenzivní střešní zahrady, intenzivní střešní zahrady, zahradní vybavení, zahradní doplňky, prodej rostlin, prodej květin, prodej stromů, prodej keřů, pěstební substráty, hnojiva, potřeby pro jezírka a chov ryb, vzorová okrasná zahrada
  • V HORTISCENTRUM s.r.o. provádíme kompletní projekty zahrad, realizace zahrad, parkové úpravy, realizace jezírek a vodních prvků a realizace střešních zahrad.

    Střešní zahrady realizujeme extenzivní i intenzivní, a to na soukromých i komerčních objektech. Máme bohaté zkušenosti i s realizací a údržbou městské zeleně. 

    Provozujeme pro vás dvě zahradnická centra, kde se můžete inspirovat pro realizaci vlastní zahrady. V našich zahradnických centrech vám nabízíme široký sortiment rostlin, zahradních potřeb a doplňků