Zemědělská akciová společnost Mezihájí, a.s. – logo společnosti Zemědělská akciová společnost Mezihájí, a.s.

Věnujeme se zemědělství. Prodáváme nezpracované zemědělské výrobky za účelem zpracování nebo dalšího prodeje. Dále se zabýváme opravami pracovních strojů, přípravnými pracemi pro stavby, výrobou strojů a pěstováním obilí a dalších rostlinných produktů.

  • Klíčová slova 13

    zemědělství, pěstování obilí, rostlinné produkty, prodej nezpracovaných zemědělských výrobků, výroba strojů, opravy pracovních strojů, opravy silničních vozidel, přípravné práce pro stavby, silniční motorová doprava, nákladní doprava, pronájem nemovitostí, pronájem bytů, pronájem nebytových prostor

  • Popis

    Předmětem podnikání naší společnosti je zemědělství, včetně prodeje nezpracovaných zemědělských výrobků za účelem zpracování nebo dalšího prodeje. Dále silniční motorová doprava, výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, opravy silničních motorových vozidel a opravy ostatních dopravních prostředků a pracovních strojů. 

    K činnostem naší společnosti patří i pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor.

Napište nám o úpravu údajů

×

Online poptávka

Poptáváte firmu Zemědělská akciová společnost Mezihájí, a.s.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.