Městská společnost sportovní a rekreační areály, s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(2329)
Viničná 31, 293 01 Mladá Boleslav Bezdlužná Ověřená firma

Provozujeme městský bazén Štěpánka a plavecký bazén Sokolovna. Součástí bazénu Štěpánka je wellness s finskou saunou, Kneippovým chodníkem, parní kabinou a vířivkou. V bazénu Sokolovna na vás čeká, kromě plaveckých drah, parní komora a vířivá koupel.

Recenze

3.8
★★★★★
★★★★★
128 Facebook recenzí
4.4
★★★★★
★★★★★
2201 Google recenzí
Ing. Ondřej Rameš (obchodní a provozní ředitel)
  • sportovní zařízení, sportovní hala, letní koupaliště, plavecký bazén, městský bazén, restaurace, aquapark, saunové ceremoniály, relaxační bazén, vířivky, vířivé vany, kneippův chodník, finská sauna, sauna, parní kabina, parní komora, masáže, sportovní masáže, dětský svět, wellness, bazén, letní terasa, grilování, občerstvení, relax centrum, zimní stadion, loděnice, fotbalgolf, půjčovna lodí, hřiště, skatepark, cyklopark, bikepark, pumptrack, aquapark, sportovní zařízení, www.saramb.cz
  • Naše společnost provozuje městský bazén Štěpánka a plavecký bazén Sokolovna. Součástí bazénu Štěpánka je wellness, ve kterém můžete navštívit finskou saunu, Kneippův chodník, parní kabinu s vůní eukalyptu a vířivku s kapacitou pro 7 osob a se stále udržovanou teplotou 36 °C. V celém prostoru wellness se nachází několik polohovacích lehátek, ratanová lehátka a 3 vyhřívaná lehátka. Návštěvu bazénu Štěpánka můžete zakončit v naší restauraci.

    Plavecký bazén Sokolovna nabízí kromě plaveckých drah i parní komoru a vířivou koupel. 

    Navštivte nás! U nás si nejen skvěle zasportujete, užijete si i mnoho zábavy a odpočinete se v našem wellness.