Thermomur Praha s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Nádražní 549, 250 65 Líbeznice Bezdlužná Ověřená firma

Nabízíme vám produkty z polystyrenu pro výstavbu bazénů, desky pro podlahového vytápění a stavební systémy Thermomur. Dále také thermoboxy a obaly pro uchovávání potravin při přepravě, polystyrenové tvárnice a ztracené bednění. Naše firma Thermomur sídlí v Líbeznici u Prahy.

Recenze

5.0
★★★★★
★★★★★
1 Firmy.cz recenzí
47546701 ARES
DIČ CZ47546701
Vznik 1993
Telefony 283 981 735
Petr Miškovský ml. (jednatel)
  • Thermomur, kontakt Thermomur, stavební systém Thermomur, polystyrenové tvárnice, bazény, výstavba bazénů, výroba bazénů z polystyrenových thermobloků, lehčený beton, polystyrenbeton, thermoboxy a obaly, desky pro podlahové vytápění, polystyrenové kuličky, polystyrenová izolační deska, pěnový polystyren, XPS, tepelně izolační materiály, zateplování, EPS, pěnový polystyren, ztracené bednění z polystyrenu, ztracenka z polystyrenu, pěnový polystyren, XPS JACKODUR, extrudovaný polystyren
  • Jsme přední výrobce polystyrenu v České republice. Nabízíme vám stavební systém Thermomur, jenž je špičkovou stavební technologií založenou na systému tzv. ztraceného bednění. 

    Dále nabízíme dokonalou technologii výstavby bazénů libovolných tvarů z thermobloků, které tvoří ztracené bednění pro betonovou stěnu. 

    Pokud sháníte kvalitní materiál na zateplování, nabízíme pěnový polystyren a XPS JACKODUR (extrudovaný polystyren). 

    Součástí naší nabídky jsou thermoboxy a obaly, lehčený beton a desky pro podlahové vytápění.