Vyšší odborná škola, střední škola, jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, základní škola a mateřská škola MILLS, s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(8)
náměstí 5. května 2/12, 250 88 Čelákovice Bezdlužná Ověřená firma

Dopřejte dětem kvalitní vzdělání a přihlaste je do některé z našich škol. Pro nejmenší provozujeme soukromou mateřskou školu. Bonusem MŠ Čelákovice je výuka angličtiny. Dále provozujeme VOŠ s obory jako je diplomovaný farmaceutický asistent nebo diplomovaný zdravotní laborant.

Recenze

5.0
★★★★★
★★★★★
4 Facebook recenzí
1.0
★★★★★
★★★★★
4 Firmy.cz recenzí
25097881 ARES
Vznik 1997
E-maily info@mills.cz
Telefony 326 999 342
Mobily 604 841 243
Sociální sítě facebook.com
PaedDr. Michaela Myšková (jednatel)
PaedDr. Monika Montfortová (jednatel)
Ing. Marika Myšková (jednatel)
  • Mills, vyšší odborná škola, střední škola, základní škola Čelákovice, mateřská škola Čelákovice, diplomovaný farmaceutický asistent, diplomovaný zdravotní laborant, sociální práce, pomaturitní dálkové studium, předškolní a mimoškolní pedagogika, angličtina od 1. ročníku, získání odborné kvalifikace, získání odborné kvalifikace pro výkon profese, jazykové kurzy, diplomovaná všeobecná sestra, asistent pedagoga, kurz asistenta pedagoga, soukromá základní škola, ZŠ Praha - východ, soukromá mateřská škola, mateřská škola Větrníček, VOŠ zdravotnická, MŠ Čelákovice, ZŠ Čelákovice, anglická školka, školka s angličtinou, mateřská škola Brandýs nad Labem, mateřská škola Lysá nad Labem
  • Jsme soukromá vzdělávací instituce. Provozujeme Mateřskou školu Větrníček, Základní školu Větrník, Střední odbornou školu MILLS, Vyšší odbornou školu MILLS a celoživotní vzdělávání.

    Naše MŠ Větrníček není obyčejnou školkou, jelikož klademe důraz na individuální přístup, zkušené učitelky a pocit bezpečí. Bonusem je výuka angličtiny.

    V Základní škola Větrník se děti učí v malé třídě s individuálním přístupem učitelů. Angličtinu zde vyučujeme už od první třídy.

    Na Vyšší odborné škole MILLS nabízíme obory jako je Všeobecná sestra, Farmaceutický asistent, Zdravotní laborant a Sociální práce. Důraz klademe zejména na odbornou praxi.