Akreditované školící středisko řidičů – Střední a Severní Čechy

Akreditované školící středisko řidičů v oblasti Střední a Severní Čechy je ideálním místem pro ty, kteří chtějí získat řidičský průkaz nebo si rozšířit své řidičské schopnosti. Toto středisko nabízí širokou škálu kurzů, které jsou vedeny zkušenými instruktory a jsou přizpůsobeny potřebám každého…

1–10 firem z 39 nalezených Filtry

1Autoškola Crkva

4.9
★★★★★
★★★★★
(3)
U Hranic 3221/14, Praha 10 – Strašnice
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná Ověřená

Chcete se naučit řídit? V Autoškole Crkva vás to naučíme. Nabízíme vám výcvik pro získání řidičského průkazu na motorku, řidičského průkazu na auto, řidičského průkazu na kamion i řidičského průkazu na autobus. Součástí naší autoškoly je školicí středisko.

2Autoškola Málek (Lysá nad Labem)1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Komenského 1534, Lysá nad Labem Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme profesní osvědčení a řidičské oprávnění skupin: AM, A1, A2, A, B, B/automat, B+E, C, C+E. Provozujeme školu parkování. Nabízíme kondiční jízdy, vrácení řidičského oprávnění, školení referentů, služby dopravního psychologa.

3AUTOŠKOLA AURA s.r.o.

3.5
★★★★★
★★★★★
(51)
Pod Pekárnami 300/17, Praha 9 - Vysočany
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Autoškola AURA s.r.o. - Akreditované školící středisko Praha, nabízí výcvik všech skupin řidičského oprávnění (A, B, BE, C, CE, D, T) včetně kondičních jízd.

4Autoškola Málek (Nymburk)1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Komenského 779/10, Nymburk Bezdlužná

Poskytujeme profesní osvědčení a řidičské oprávnění skupin: AM, A1, A2, A, B, B/automat, B+E, C, C+E. Provozujeme školu parkování. Nabízíme kondiční jízdy, vrácení řidičského oprávnění, školení referentů, služby dopravního psychologa.

5Pinkas Zdeněk- Autoškola

4.3
★★★★★
★★★★★
(11)
Dr. Beneše 311, Poděbrady Bezdlužná

Výcvik a výuka řidičů, školení na manipulační motorové vozíky všech druhů, školení a přezkušování profesní způsobilosti. Nabízíme profesní školení řidičů všech skupin, referentů, kondiční jízdy, akreditované školící středisko - profesní průkazy.

6Kulhavý Tomáš - Autoškola Kulhavý

4.2
★★★★★
★★★★★
(1)
Leoše Janáčka 883, Kolín Bezdlužná

Provoz autoškoly a akreditovaného školicího střediska. Nabízíme výcvik řidičů všech skupin (A, B, B1, BE, C, CE, D), školení řidičů referentských vozidel, školení profesní způsobilosti (vstupní a pravidelná), certifikace řidičů, kondiční jízdy.

7Krampera Zdeněk - autoškola

4.7
★★★★★
★★★★★
(6)
Tyršova 1393, Benešov Bezdlužná

Autoškola. Řidičské skupiny AM, A1, A, A2, A+B, B, B+E, C. Akreditované školící středisko pro řidiče nákladních vozidel či autobusů. Kondiční jízdy. Otevřeno dle telefonické dohody.

8Smítka Jindřich - autoškola Autosprint

Naše autoškola v Příbrami nabízí výcvik všech skupin řidičského oprávnění. Nabízíme též komplexní služby v oblasti školení řidičů. Poskytujeme jak školení řidičů profesionálů, tak i školení řidičů referentských vozidel. Potřebujete získat profesní průkaz řidiče nebo absolvovat pravidelné školení na…

9Autoškola King s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(421)
Podjavorinské 1600/3, Praha 4 - Chodov Bezdlužná

Jsme autoškola s lidským přístupem. Naše autoškola nabízí kurzy, rychlokurzy, VIP kurzy řízení A, B, C, D, E + automat. Školení řidičů - akreditované školící středisko, kondiční jízdy, příprava učitelů autoškol, vrácení řidičského průkazu. Vše také v AJ. Učebnice + CD ke kurzům zdarma. Poctivě…

10Zubrová Marcela1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(2)
U Vojtěšky 11, Praha 6 - -Břevnov

Autoškola nabízí výuku a výcvik všech skupin řidičských oprávnění v četně kondičních jízd v anglickém a ruském jazyce ve dvou učebnách a jsme i akreditované školící středisko řidičů a přijímáme platby ve FlexiPassech i na splátky.


Firmy v dalších lokalitách


Akreditované školící středisko řidičů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Kurzy jsou zaměřeny na různé typy vozidel, včetně osobních automobilů, motocyklů, nákladních vozidel a autobusů. Všechny kurzy jsou navrženy tak, aby poskytovaly úplné a komplexní vzdělání v oblasti bezpečného řízení a zahrnují jak teoretickou, tak praktickou část.

Akreditované školící středisko řidičů v oblasti Střední a Severní Čechy je vybaveno moderními zařízeními a vozidly, které jsou vynikající pro výuku. Instruktoři jsou velmi zkušení a jsou schopni poskytnout individuální přístup každému studentovi, aby se zajistilo, že každý získá potřebné znalosti a dovednosti.

Kurzy jsou navrženy tak, aby byly přístupné pro každého, a to jak z hlediska času, tak finančních nákladů. Akreditované školící středisko řidičů v oblasti Střední a Severní Čechy je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí získat řidičský průkaz nebo si rozšířit své řidičské schopnosti.