Akrylové barvy ve spreji – Střední a Severní Čechy

Akrylové barvy ve spreji jsou ideální pro malování na různých površích. Tyto barvy jsou vodou ředitelné a rychle schnou, což z nich dělá skvělou volbu pro různé projekty.

1–10 firem z 22 nalezených Filtry

1BARVY - CMP

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Pazderského 1291, Čáslav
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

Specializujeme se na prodej barev, laků a tmelů. V naší prodejně zakoupíte vše potřebné pro malování, lakování a natírání. Součástí našich služeb je míchání barev. Přijďte do naší prodejny, vyberte si jakýkoliv odstín barvy a my vám ho namícháme.

2PROFI COLOR, s.r.o.3 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Nová Ves 4, Český Brod Bezdlužná

Společnost PROFI COLOR s.r.o. navázala na rodinnou tradici, jejíž kořeny sahají až do roku 1948. Během posledních let se zdokonalovala a rozšiřovala až do současné podoby. Ta však není konečná, jelikož se v současné době firma opět rozšiřuje a to jak v počtu zaměstnanců, tak i v počtu služeb…

3Svoboda Jiří - Malířské práce

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Březohorská 441, Příbram Bezdlužná

Malířské a lakýrnické práce, malby interiérů i exteriérů či nátěry dřevěných, kovových a betonový konstrukcí. Nátěry fasád,poradenství při vhodném výběru barev a jejich tónování.

4ICLA IMPORT CZ, spol. s r.o. - nátěrové hmoty, barvy, laky, emaily

4.8
★★★★★
★★★★★
(5)
Jiřího ze Vtelna…, Praha 9 - Horní…
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Prodej nátěrových hmot ICLA pro profesionální povrchovou úpravu dřevěných výrobků. Výhradní zastoupení firmy Akzo Nobel Coatings – Divisione Wood. Mořidla, polyuretanové laky a emaily. Vodou ředitelné laky a emaily určené do interiérů a exteriérů.

5Huja Jaromír1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
náměstí starosty…, Kladno Bezdlužná

Internetový prodej a prodejna výtvarných potřeb. Nabízíme barvy Pébéo - akrylové, olejové, temperové. Barvy na textil, hedvábí, dřevo, plasty, sklo a keramiku. Hedvábné šátky, šály, malířská plátna, rámy, stojany, štětce. Barevné papíry, bloky, pastelky, tužky a keramické hlíny.

6Danielis Ondřej, Ing.

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Vítězná 2955, Kladno Bezdlužná

Naše firma oslavila v únoru roku 2013 22 let působení na českém trhu. Začínali jsme jako klasický prodej sortimentu barvy-laky-drogerie. Nyní se prezentujeme jako speciální prodejna Barvy-laky s největším sortimentem míchaných barev, omítkovin a autolaků v kladenském regionu.

7CHEDS - výroba a prodej barev na textil, kůži, dřevo a kov3 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(12)
U průhonu 787/14, Praha 7 - Holešovice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Vyrábíme a prodáváme barvy na textil, vlnu, akrylát, polyamid, peří, pedig, kůži a semiš, obuv, na dřevěné hračky a dětský nábytek, pro sedláře a koženou galanterii. Dále mícháme barvy na zakázku, barvy na bavlnu a vlnu, barvy na kůži, barvy pro školy, barvy na hračky, na batikování, pro…

8MAGIC NAILS nails desing2 pobočky

4.3
★★★★★
★★★★★
(12)
Vaníčkova 1318/25, Ústí nad Labem
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Internetový obchod nabízí: UV lampy a gely, akrygel, akryl, barevné a nehtové tipy, štětce, laky na nehty, p-shine, aibrush, zdobící razítka, pilníky a parafínové vany. Dodáme umělé nehty, zdobení na nehty.

9BARVY FRAMAR s.r.o.4 pobočky

4.4
★★★★★
★★★★★
(463)
Za papírnou 116/5, Praha 7-Holešovice Bezdlužná

Společnost BARVY FRAMAR s.r.o. má mnohaletou tradici v oboru barev, laků a veškerého servisu z tohoto oboru. Provozuje velkoobchodní a maloobchodní prodej nátěrových hmot, laků, lepidel, tmelů a malířského nářadí. Obchody můžete nalézt dva na praze 4, jeden na praze 7 a jeden v Kraslicích.

10MD COLOR, v.o.s.3 pobočky

3.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Droužkovická 353, Údlice
Otevřeno od 6:30
Bezdlužná

Věnujeme se prodeji nátěrových hmot a laků. Nabízíme také míchání syntetických, fasádních i interiérových barev a probarvených omítek. Dále nabízíme lepidla a tmely, izolační materiály, protipožární materiály a sanační probarvené omítky. Specializujeme se především na pomůcky pro malíře.


Firmy v dalších lokalitách


Akrylové barvy ve spreji v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

V oblasti Střední a Severní Čechy jsou akrylové barvy ve spreji oblíbené mezi umělci, řemeslníky a DIY nadšenci. Tyto barvy jsou k dispozici v široké škále barev a mohou být použity na kovu, dřevě, skle a dalších materiálech. S akrylovými barvami ve spreji můžete snadno vytvořit krásné a trvanlivé umělecké dílo nebo obnovit starý nábytek.