Andrologie – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 13 nalezených Filtry

1Veterinární nemocnice VetPro

4.9
★★★★★
★★★★★
(23)
Klučovská 1280, Český Brod-Liblice Bezdlužná Ověřená

Veterinární nemocnice v Českém Brodě byla vybudována v 80. letech minulého století, jako klinické pracoviště a součást tehdejšího Státního veterinárního ústavu (SVÚ) Český Brod. Mezi nabízené služby patří nepřetržitá pohotovost a specializovaná poradna. Kontakty a bližší informace naleznete…

2MUDr. Ivo Pažourek

3.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Šumperská 652, Praha 9 - Letňany
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Diagnostika a léčba chorob vylučovací soustavy a mužských pohlavních orgánů se zaměřením na chronické záněty (záněty prostaty, záněty močového měchýře u žen), terapie neplodnosti (andrologie, spermiogramy,..).

3PRONATAL Nord, s.r.o.

Naším oborem je nabídka lékařské péče v oblasti gynekologie, urologie, andrologie, embryoologie a genetiky.

4MUDr. Vladimír Kubíček, CSc.

Poskytujeme léčbu poruch erekce, ejakulace, mužské neplodnosti a specializovaná andrologie či sexuální a reprodukční medicína a nová diagnostika i unikátní přístrojové vybavení a 20 let praxe i vysoká odborná úroveň. Mezinárodní certifikáty.

5Gest IVF s.r.o., člen koncernu

3.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Nad Buďánkami II…, Praha 5 - Smíchov

Zabýváme se a specializujeme se na léčbu neplodnosti a naše kompletní nabídka metod asistované reprodukce, kryalizace embryí a spermatu, programu darování spermií, vajíček i embryí. Gynekologicko - porodnická ordinace a genetika i andrologie, interna, psycholog.

6CLINICUM a.s. - Nemocnice s poliklinikou Vysočany

4.5
★★★★★
★★★★★
(4)
Sokolovská 810/304, Praha 9 - Vysočany Bezdlužná

Jsme nemocnice s poliklinikou, ambulance a provozujeme angiologie, dermatologie, diabetologie, endokrinologie, gastroenterologie, gynekologie, hepatologie, chirurgie, interna, kardiologie a EKG a Neurologie a EEG, praktický lékař, urologie, andrologie, naše lůžkové oddělení je centrum následné péče…

7MUDr. Alexej Antončík - UROLOGICKÁ AMBULANCE

Mazurská 484/2, Praha 8 - Troja
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Ambulance poskytuje kompletní a preventivní urologická vyšetření, ultrazvuková vyšetření, možnosti testu DNA. V čekárně pro pacienty je k dispozici plazmová TV.

8UroCare, s.r.o.1 pobočka

3.6
★★★★★
★★★★★
(11)
Smiřických 315/58, Říčany Bezdlužná

Poskytujeme komplexní urologickou a andrologickou ambulantní péči.

9Urosanté - Lukeš Martin, MUDr.

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Želetavská 1447, Praha 4 - Michle Bezdlužná

Nabízíme zdravotní péči v oboru urologie, andrologie, onkologie, laparoskopie. Léčíme karcinom prostaty, radikální prostatektomie, nádory ledvin, měchýře, varlat, kameny, fimózu. Vyšetřujeme hyperplazii prostaty, inkontinenci moči, záněty měchýře i ledvin.

10Sanatorium PRONATAL

4.3
★★★★★
★★★★★
(30)
Na dlouhé mezi 12/4, Praha 4 - Lhotka

Centrum asistované reprodukce, zabývající se především komplexní diagnostikou a léčbou neplodnosti, včetně umělého oplodnění - IVF. Poskytujeme komplexní služby v oblasti asistované reprodukce, reprodukční gynekologie, andrologie a urologie, IVF, embryologie i reprodukční genetiky.


Firmy v dalších lokalitách


Andrologie v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Www.idatabaze.cz v oboru Andrologie najdete 13 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 12 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Střední a Severní Čechy.