ARO oddělení – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1Rehabilitační ústav Kladruby

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
Kladruby 30, Kladruby Bezdlužná

Poskytujeme komplexní rehabilitační péči. Nabízíme léčebné pobyty, léčbu zahraničních pacientů a ubytování. Kapacita ústavu je 250 lůžek. Ústav má uzavřeny smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami. Od 1.7.2002 zajišťuje na Spinální rehabilitační jednotce (SRJ), která je součástí celostátní sítě,…

2Oblastní nemocnice Kladno, a.s.1 pobočka

3.2
★★★★★
★★★★★
(3)
Vančurova 1548, Kladno Bezdlužná

Nemocnice, lůžkové zařízení. Poskytujeme zdravotní péči. Od 1. ledna roku 2003 je zřizovatelem nemocnice Středočeský kraj.

3Nemocnice Slaný

Zabýváme se poskytováním léčebné a ošetřovatelské péče. Zajišťujeme akutní lůžkovou i ambulantní činnost. Disponujeme lékařskou pohotovostí, laboratořemi, rentgenovým přístrojem, ultrazvukem či počítačovým tomografem. Poskytujeme možnost nadstandardních služeb.

4Masarykova nemocnice v Rakovníku22 poboček

Masarykova nemocnice v Rakovníku poskytuje služby pacientům všech zdravotních pojišťoven, občanům města Rakovníka a přirozené spádové oblasti, která zahrnuje okres Rakovník. Spádová oblast je přibližně 60 000 obyvatel.V době léta je zde navíc cca 50 000 rekreantů, kteří v případě potřeby naší…

5Nemocnice Na Homolce3 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Roentgenova 2, Praha 5 Bezdlužná

Naše nemocnice byla otevřena v roce 1990 jako pracoviště pro akutní specializovanou medicínu soustředěnou do tří klinických programů a to NEUROLOGICKO-NEUROCHIRURGICKÝ PROGRAM. Nadregionální program je určený všem nemocným s chorobami centrální i periferní nervové soustavy a tedy mozku a míchy a…

6Masarykova městská nemocnice v Jilemnici

4.7
★★★★★
★★★★★
(2)
Metyšova 465, Jilemnice Bezdlužná

Patříme mezi nejvýznamnější zdravotnická zařízení v regionu. Našim hlavním cílem je kontinuální zvyšování kvality služeb pro naše pacienty. Využíváme různé dotační fondy EU pro kontinuální rozvoj. Provozujeme šest základních oddělení: ARO, dětské a novorozenecké, gynekologie, chirurgie, interna a…

7Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o.1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(20)
Nemocniční ulice…, Jablonec nad Nisou Bezdlužná

Nabídka komplexních zdravotnických služeb. Naše nemocnice poskytuje veškeré služby, také ambulanci i záchrannou službu. Hlavním cílem naší nemocnice je spokojený pacient, spokojený zaměstnanec, vysoká odborná úroveň a ekonomická stabilita.

8Krajská nemocnice Liberec, a.s.38 poboček

4.0
★★★★★
★★★★★
(148)
Husova 357/10, Liberec Bezdlužná

Poskytujeme základní i specializovanou lékařskou péči. Samozřejmostí je provoz ambulance a záchranné služby. Nemocnice má 46 oddělení s kapacitou 970 lůžek, z nichž 94 se nachází na oddělení JIP a ARO.

9Nemocnice Frýdlant s. r. o.17 poboček

3.4
★★★★★
★★★★★
(6)
V Úvoze 860, Frýdlant

Nemocnice Frýdlant poskytuje služby zdravotnického zařízení, ARO, chirurgie, interní a radiodiagnostické oddělení, oddělení následné péče či klinické biochemie.

10Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a.s.2 pobočky

3.3
★★★★★
★★★★★
(35)
Purkyňova 1849, Česká Lípa Bezdlužná

Poskytujeme lůžkovou i ambulantní péči, provozujeme porodnici. Dále poskytujeme pohotovost pro děti i dospělé.


Firmy v dalších lokalitách


ARO oddělení v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Www.idatabaze.cz v oboru ARO oddělení najdete 11 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 10 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Střední a Severní Čechy.