Arteterapie – Praha - město

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1Psychoterapeutické centrum Karlín

Jsme tým psychologů a psychoterapeutů poskytujících vysoce kvalifikovanou péči o lidi v těžkých situacích jako jsou životní krize i rodinné problémy a deprese i úzkost či traumatické události a dále nabízíme psychologické poradenství i klinická psychologie a psychoterapie i arteterapie a koučování.

3Mgr. Krejčová Lucie - LogArte

4.7
★★★★★
★★★★★
(6)
Drahobejlova 1413, Praha 9
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabývám se klinickou logopedií pro děti, dospívající i dospělé. Mým cílem je srozumitelně a systematicky vás provázet logopedickou terapií. Pomohu vám zvládnout výslovnost, i další vady a poruchy řeči, osvojit správné řečové návyky a dovednosti.

4Čadová Lenka, PhDr.

Nabízím služby psychoterapeuta v oblastech osobnostního rozvoje, arteterapií a rodinných terapií. Spojení psychologie s moderní vědou a biofeedback technologiemi umožní dosažení rychlých a efektivních změn v životě člověka. „Nová doba, nové přístupy.“.

5Hanušová Ludmila - Terapeutické služby

Nabízím terapeutické služby dětem, dospělým i celým rodinám v oblasti vztahů, osobnostního růstu, výchovy dospívajících, pěstounské péče a dalších.

6Emily Karin, Bc.

Nabízím psychoterapeutické služby. Dále se zaměřuji na arteterapii, výchovné poradenství, koučink, práci se sny. Pořádám semináře pro osobní rozvoj.

7Plochová Hlávková Marie, Mgr.

Psychoterapeutické a astro-psychologické konzultace. Dále také arteterapie a práce se sny.

8Mgr. Kandlerová Hana

Arteterapie pomáhající uvolnění těla, zklidnění mysli a otevření srdce. Provádíme relaxace kresbou a meditace s hudbou.

9Lopatková Zora, Mgr.

Koučink vztahů - terapie pro lásku, soft skills pro partnery, s přesnými cíli a výsledky, individuální řešení pro rodinu či pracovní vztahy, arteterapie. Jde o klidný koučink s humorem, překvapivými příběhy i řešeními.

10STIBUREK Milan

Naším oborem je nabídka individuální, skupinové a rodinné psychoterapie či arteterapie. Poradenství v oblasti osobního rozvoje a partnerských vztahů.


Firmy v dalších lokalitách


Arteterapie v lokalitě Praha - město – detailní popis

Na portálu Www.idatabaze.cz v oboru Arteterapie najdete 10 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 9 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Praha - město.