Asistenční služba pro seniory – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 24 nalezených Filtry

1Pečovatelská služba města Mladá Boleslav5 poboček

Nabízíme pečovatelské služby seniorům a občanům se zdravotním postižením.

2Spokojený domov o.p.s.5 poboček

4.5
★★★★★
★★★★★
(4)
Jana Švermy 378, Mnichovo Hradiště Bezdlužná

Sociální služby v domácnostech seniorů a zdravotně postižených (pečovatelská služba, osobní asistence a odlehčovací služby), služby pro rodinu a domácnost a řada dalších aktivit. Působnost ve městech Mladá Boleslav, Mnichovo Hradiště, Turnov a okolí.

3Rodina24

Specializujeme se na sociální péči - poskytujeme pomoc seniorům a zdravotně postiženým. Služby zajišťujeme dle potřeb klientů. Nabízíme pobytové služby pro lidi s onemocněním demencí.

4Farní charita Praha 4 - Chodov

Hlavním cílem služeb domácí péče Farní charity Praha 4 - Chodov je pomoc se zajištěním kvalitního a plnohodnotného života seniorů a zdravotně postižených občanů v jejich domovech.

5REVA o.p.s.

3.6
★★★★★
★★★★★
(9)
Svatoplukova 352/2, Liberec IV-Perštýn Bezdlužná

Firma poskytuje asistenční služby seniorům v jejich domácím prostředí. Pečuje také o seniory s Alzheimerovou nemocí či jinou formou demence.

6Penzion pro seniory ATRIUM

Penzion pro seniory Atrium nabízí dlouhodobé i krátkodobé bydlení seniorům se službami osobní asistence, celodenním stravováním a kulturním programem.

7Pohodlí domova o.p.s.

Asistenční péče všem lidem bez rozdílu věku, 24h denně v domácnostech po celém území Prahy. Firma poskytuje asistenci a péči pro seniory a handicapované, pomoc v domácnosti, dopravu a zajištění zdravotní péče.

8Domov sociálních služeb Vlašská - DSSV sociální služby Praha8 poboček

Poskytování výchovné, sociální a zdravotní péče mentálně postiženým. Domovy pro osoby se zdravotním postižením zajišťují základní činnosti při poskytování sociálních služeb pro OZP. Týdenní stacionáře, Centra denních služeb, Chráněné bydlení. Služby poskytují ubytování, stravu a pomoc při zvládání…

9Diakonie Církve bratrské - Služby sociální a charitativní pomoci5 poboček

4.9
★★★★★
★★★★★
(7)
Koněvova 151/24, Praha 3 Žižkov Bezdlužná

Diakonie Církve bratrské je nestátní nezisková organizace s celostátní působností. Vznikla na základě zákona č. 308/1991 Sb. a je registrována u Ministerstva kultury ČR od 1. 1. 1994. Jejím zřizovatelem je Církev bratrská. V čele Diakonie CB stojí Správní rada DCB, statutárním zástupcem je ředitel.…

10Dům Kněžny Emmy - domov pro seniory

2.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Kojetická 1414, Neratovice Bezdlužná

Posláním DKE je zajistit pomoc a podporu osobám v nepříznivé životní situaci, která je dána především vyšším věkem a potřebou péče druhé osoby. Posláním DKE je zajistit pobytové služby, které umožňují respektovat stávající způsob života a udržet nebo obnovit přirozené společenské vztahy.


Firmy v dalších lokalitách


Asistenční služba pro seniory v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Asistenční služba pro seniory najdete 24 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 22 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 7 firem v regionu Střední a Severní Čechy.