Dermatologické vyšetření malých zvířat – Střední a Severní Čechy

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1Marx Martin, MVDr. - Veterinární klinika Praha 8

4.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Trousilova 4, Praha 8 - Kobylisy Bezdlužná

Firma nabízí komplexní veterinární služby pro malá zvířata. Poskytuje vše od odborného poradenství a očkování přes dermatologii, internu, porodnictví, ultrazvuk, poradenství ve velkochovech, prevenci, diagnostiku gravidity, chirurgické ošetření, kastraci až po menší zákroky. Zabývá se preventivní,…

2Drda Tomáš, MVDr.

4.4
★★★★★
★★★★★
(146)
Masarykova 842, Železný Brod Bezdlužná

Poskytujeme komplexní veterinární, diagnostiku, porodnictví a vakcinaci v oblasti medicíny malých zvířat. V případě potřeby vysoce specializovaných zákroků externě spolupracujeme s mnoha odborníky v jednotlivých oborech.

3VETERINA SLANÝ1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(178)
Plynárenská 533, Slaný
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Očkování malých zvířat, základní klinická vyšetření, interní medicína, chirurgie, RTG, SONO, cestovní doklady, čipy, zubní ultrazvuk, prodej krmiv a diet, návštěvy u pacientů. Ošetřovna je zavedenou veterinární praxí od roku 1991.

4MVDr. Jan Černý

Veterina - veterinární ordinace, prevence, léčba malých zvířat, poradenství, vakcinace, čipování, sonografické vyšetření, gynekologie, dermatologie, interna, chirurgie.

5MVDr Igor Svobodník2 pobočky

4.9
★★★★★
★★★★★
(55)
Náhorní 696/2, Praha 8 Kobylisy Bezdlužná

Veterinární ordinace s kompletní nabídkou služeb se zaměřením na léčbu malých zvířat, gastroenterologická, gynekologická, chirurgická, kardiologická, dermatologická a endokrinologická vyšetření, čipování zvířat a odstranění zubního kamene ultrazvukem.


Firmy v dalších lokalitách


Dermatologické vyšetření malých zvířat v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Dermatologické vyšetření malých zvířat najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.