Detoxikační medicína – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1MUDr. Jiří Macháček

Štefánikova 189/44, Kutná Hora
Dnes už má zavřeno

Ambulance praktického lékaře pro dospělé. Aplikujeme celostní medicínu. Nabízíme provedení akupunktury a detoxikační terapie. Nabízíme také výkon piercingu a léčbu celulitidy.

2Biorezona s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(12)
V pátém 226, Praha 9 Bezdlužná

Nabídka diagnostiky přístrojem Oberon, terapie Plazmovým generátorem RPZ 14, F-Scan. Pracujeme s metodou C.I.C. (řízená očista těla) pana MUDr. Jonáše. Nastavujeme celý detoxikační postup a včetně podrobného vysvětlení.

3MUDr. Světlana Volková

Nabízím poradenské služby, východní masáže, lymfatické detoxikační masáže, EAV diagnostiku, DIOCHI potravinové doplňky, LIV 52 - detoxikace jater, individuální jóga, cvičení pro batolata.

4Studio Vrbička

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Sovova 584/2, Liberec 14 Bezdlužná

Provozujeme poradenské centrum pro zdravý životní styl, jehož hlavním zaměřením je správná výživa. Dále nabízíme masáže, ošetření tělovými svícemi, vyšetření homocysteinu , terapii v detoxikační vaničce, čištění energií reiki, autopatickou samoléčbu, poradenství v oblasti vnější i vnitřní údržby…

5Šimková Eva - léčitelství

Provozujeme přírodní léčitelství, Reiki, detoxikační služby. Pořádáme kurzy.

6Fišerová Marie - alternativní medicína

Detoxikační kúra, vypracování numerologického rozboru.

7Kyšková Ivana - StudiJO

Kranio-sakrální terapie, viscerální osteopatie, masáž zad a detoxikační koupele. Zabýváme se také fyzioterapií a cvičením pro ochablé svaly.

8BARIMED, s.r.o.

Naším oborem je dovoz a distribuce potravinových doplňků, speciálních čajů i léčebné kosmetiky. Specializujeme se na výživové doplňky z rostliny Uncaria Tomentosa, tinktury, čaje a samotné kůry a na ženšenové produkty. Nabízíme přípravky na hubnutí, léčebnou kosmetiku a pomůcky a detoxikační…

9Leitnerová Dana- Zdravotnické služby1 pobočka

Nabízím diagnostikování pomocí EAV. Provádím léčbu chronických problémů preparáty Joalis. Nabízím masérské služby.


Firmy v dalších lokalitách


Detoxikační medicína v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Www.idatabaze.cz v oboru Detoxikační medicína najdete 10 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 9 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Střední a Severní Čechy.