Dětská poradna – Liberecký kraj

1–10 firem z 20 nalezených Filtry

1Soukromá mateřská škola KVÍTKO, s.r.o.3 pobočky

Kvítkov 60, Kvítkov
Otevřeno od 6:30
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme soukromou mateřskou školu pro 50 dětí. Chceme z dětí vychovat slušné a samostatné osobnosti. Škola Kvítko pořádá různé akce jako koncerty, plavání, bruslení, divadlo i výlety na hory. Školka podporuje děti v grafomotorice, poskytujeme logopedickou péči či hru na zobcovou flétnu.

2Horská lékárna s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(8)
Rokytnice nad…, Rokytnice nad…
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná Ověřená

Nabízíme prodej farmaceutických výrobků a léčiva. Dále nabízíme homeopatika, vitamíny, minerály, dětskou výživu,bylinné čaje a také zdravotnické potřeby.

3Pedijun s.r.o

Palackého 3769, Jablonec nad Nisou Bezdlužná Ověřená

MUDr. Hana Skalníková, Pedijun s.r.o je ordinace praktického lékaře pro děti a dorost. Ordinaci naleznete na adrese Palackého 3769/46, 466 04 Jablonec nad Nisou-Mšeno nad Nisou. Praktický dětský lékař MUDr. Hana Skalníková nabízí služby preventivní prohlídky, kojenecká poradna, očkování, CRP…

4MUDr. Helena Valentová - praktická lékařka pro děti a dorost1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
nábřeží Svatopluka…, Semily
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Praktická lékařka pro děti a také dorost. Poskytujeme léčebně preventivní péči dětem od narození do 19 let. Nabízíme půjčování inhalátorů a vah. Bezbariérový přístup. Více informací, kontakty, ordinační hodiny a aktuální dovolenou naleznete na našich internetových stránkách.

5Dětské centrum Semily, příspěvková organizace

Na Olešce 433, Semily-Podmoklice
Otevřeno od 6:30
Bezdlužná

Dětské centrum Semily, příspěvková organizace, je zdravotnické zařízení. Zabýváme se poskytováním zdravotní, výchovné a sociální péče dětem. Dále organizujeme volnočasové aktivity pro děti a mládež a ozdravné pobyty.

6Lékárna Taurus HM s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Boženy Němcové 3914, Jablonec nad Nisou
Otevřeno od 8:00

Lékárna Taurus. Nabídka léků a výživových doplňků. Nabízíme volně prodejné léčiva v době chřipek a viróz, pro klienty preferující zelenou lékárnu nabízíme homeopatika vhodné i pro těhotné a kojící ženy.

7Centrum léčebné rehabilitace Liberec, s.r.o.1 pobočka

Specializujeme se na provoz rehabilitační ordinace. Centrum je zaměřeno na léčbu komplikovaných poúrazových stavů, léčbu onemocnění pohybového aparátu. Provozujeme poradnu alternativní medicíny.

8PharmDr. Zdeňka Močárková-Lékárna Chrastava

Turpišova 275, Chrastava
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Lékárna s dlouholetou tradicí, poskytuje nadstandardní lékárenské služby, idividuální odborné lékové poradenství, dále poskytuje měření tlaku a tělesné hmotnosti.

9Mgr. Vladimír Uhlíř- Lékárna U Matky Boží

náměstí Republiky 44, Doksy
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nabídka lékárenských výrobků. Prodej homeopatik, veterinárních léčiv, dětské a kojenecké výživy, ortopedických pomůcek, vitamínů a bylinných čajů.

10PharmDr. Jarmila Skopová - lékárna U zlatého hada

5.0
★★★★★
★★★★★
(9)
Komenského 219, Cvikov II Bezdlužná

Nabízíme sortiment léčivých přípravků a běžně používaný zdravotnický materiál. Prodáváme pomůcky pro astmatiky, diabetiky a inkontinentní pacienty, zakoupíte u nás také kojeneckou a speciální výživu, také potravinové doplňky a veterinární léčiva.Poskytujeme konzultační služby.


Firmy v dalších lokalitách


Dětská poradna v lokalitě Liberecký kraj – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Dětská poradna najdete 20 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 18 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 6 firem v regionu Liberecký kraj.