Diety – Liberecký kraj

1–10 firem z 24 nalezených Filtry

1CARDIOFITNESS JABLONEC

4.8
★★★★★
★★★★★
(71)
Generála Mrázka…, Jablonec nad Nisou
Otevřeno do 22:00
Bezdlužná

Provozujeme nejmoderněji vybavené sportovní centrum v Libereckém kraji. Nabízíme fitness, cardio zónu, ladies fitness, boxerský sál a aerobní sál. Z naší široké nabídky tréninkových programů, lekcí a služeb si zde vybere určitě každý.

2Studio Henrieta Semily1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Tyršova 497, Semily Bezdlužná

Vacupress, zábaly, náplasti Jen Fe. Nabídka kosmetiky či vizážistiky a neinvazivní liposukce. Nabízíme také masérské služby.

3Šedivá Irena, Ing.1 pobočka

3.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Jablonecká 19/5, Liberec Bezdlužná

Nabízíme služby poradenství v oboru výživy.

4Miroslav Štochl - FINCLUB PLUS

Zabývám se prodejem vitamínů, finských přírodních doplňků stravy, poradenstvím v oblasti zdravého životního stylu a homeopatií a poskytujeme masáže všech druhů.

5CELOSTNÍ MEDICÍNA LIBEREC -imunita, psychika, štíhlost - Ing. Žaneta…

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
U Pramenů 1342/4, Liberec Bezdlužná

Alternativní medicína hledá a odstraňuje skutečné příčiny nemocí. Léčitel zvyšuje množství životodárné energii čchi, která pomáhá zregenerovat a udravit poškozené a nemocné buňky. Detoxikace organismu a jeho odkyselení zlepší fungování imunity a nastartuje zdravé hubnutí. Výsledkem působení…

6Veterinární ambulance NISA

Veterinární klinika, léčebná činnost pro malá zvířata, laparoskopické operace, RTG, USG, zubní ultrazvuk, laser, aplikace mikročipů, chirurgie, interní medicína, pohotovost nonstop, prodej krmiv a klinických diet, laboratorní vyšetření.

7Kolafová Eva - chovatelské potřeby a krmiva1 pobočka

Specializujeme se na chovatelské potřeby a krmiva. Nabízíme ohlávky, postroje a vodítka pro psi, misky, pelíšky, podestýlky, přepravky a klece. Najdete u nás také kosmetiku, antiparazitní přípravky, masti, potravinové doplňky, kartáče či hřebeny. Dodáváme značky Anka, GranCarno, Alavis, Hunter nebo…

8MUDr. Plchová Miroslava - centrum sportovní a preventivní medicíny

Ordinace praktického a sportovního lékaře. Specializuji se také na poradenství pro oblasti oblasti výživy a úpravy váhy, regenerace, homeopatie a alternativní medicínu, a také fytoterapie.

9Klinika komplexní péče s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Stromovka 286/3, Liberec-Františkov
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Nabízíme služby kliniky péče o zdraví a krásu. Našim klientům nabízíme komplexní přístup nad rámec pojišťoven, který se opírá nejen o klasickou medicínu, ale také o přírodní a čínskou medicínu, homeopatii a fyzio a psychoterapii.

10Šlechtová Dagmar - Alternativní medicína

Zabýváme se alternativní medicínou, zdravotním a výživovým poradenstvím, pořádáme kurzy a hodiny břišního tance, jógy a taichi a poskytujeme masáže.


Firmy v dalších lokalitách


Diety v lokalitě Liberecký kraj – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Diety najdete 24 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 22 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 7 firem v regionu Liberecký kraj.