Digitální radiobudík, hodiny s projekcí času – Střední a Severní Čechy

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1HAKO plus s.r.o.1 pobočka

Prodej a servis zabezpečovací i kamerové techniky. Dále se specializujeme na slaboproudou a silnoproudou techniku jako je elektronická zabezpečovací a požární signalizace, telekomunikační systémy a radiovou techniku. Nabídka zabezpečení a monitorování objektů. Poskytujeme poradenství.

2YARU BUILDING s.r.o.

Kaprova 42/14, Staré Město-Praha 1
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

YARU BUILDING s.r.o., se sídlem Kaprova 42/14, 110 00, Staré Město-Praha, v okrese Praha 1 a v kraji Praha - město, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 305930, Městský soud v Praze. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2018. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a…

3KLEINER JOSEF Ing.

4.3
★★★★★
★★★★★
(99)
Vinohrady 612, Krupka

KLEINER JOSEF Ing., se sídlem Vinohrady 612, 417 41, Krupka, v okrese Teplice a v kraji Ústecký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 1992. Předmětem podnikání je: Projektová činnost ve výstavbě Provádění staveb,…

4ELBEST PLUS s.r.o.

Nabízíme kamery, přístupové a docházkové systémy, radiostanice, vratové pohony. Provádíme instalaci drátových a bezdrátových sítí, elektroinstalaci, projekční činnost, periodické a výchozí revize. Dodáváme dataprojektory.


Firmy v dalších lokalitách


Digitální radiobudík, hodiny s projekcí času v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Digitální radiobudík, hodiny s projekcí času najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Střední a Severní Čechy.