Digitální radiobudík, hodiny s projekcí času – Střední a Severní Čechy

Digitální radiobudík s projekcí času je ideálním doplňkem pro každou domácnost v oblasti Střední a Severní Čechy. Tyto moderní hodiny nejen ukazují přesný čas, ale také projekcí zobrazují čas na stěnu nebo strop.

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1HAKO plus s.r.o.1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Jateční 3377, Ústí nad Labem Bezdlužná

Prodej a servis zabezpečovací i kamerové techniky. Dále se specializujeme na slaboproudou a silnoproudou techniku jako je elektronická zabezpečovací a požární signalizace, telekomunikační systémy a radiovou techniku. Nabídka zabezpečení a monitorování objektů. Poskytujeme poradenství.

2YARU BUILDING s.r.o.

Kaprova 42/14, Staré Město-Praha 1
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

YARU BUILDING s.r.o., se sídlem Kaprova 42/14, 110 00, Staré Město-Praha, v okrese Praha 1 a v kraji Praha - město, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 305930, Městský soud v Praze. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2018. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a…

3KLEINER JOSEF Ing.

4.4
★★★★★
★★★★★
(114)
Vinohrady 612, Krupka

KLEINER JOSEF Ing., se sídlem Vinohrady 612, 417 41, Krupka, v okrese Teplice a v kraji Ústecký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 1992. Předmětem podnikání je: Projektová činnost ve výstavbě Provádění staveb,…

4ELBEST PLUS s.r.o.

Nabízíme kamery, přístupové a docházkové systémy, radiostanice, vratové pohony. Provádíme instalaci drátových a bezdrátových sítí, elektroinstalaci, projekční činnost, periodické a výchozí revize. Dodáváme dataprojektory.


Firmy v dalších lokalitách


Digitální radiobudík, hodiny s projekcí času v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Díky digitálnímu displeji je čas vždy přesný a snadno čitelný. Radiobudík umožňuje nastavit až dva různé budíky, takže si můžete nastavit různé časy probuzení pro různé dny v týdnu. S funkcí snooze si můžete ještě chvíli zdřímnout, aniž byste se museli bát, že zaspíte. Digitální radiobudík s projekcí času je skvělým dárkem pro každého, kdo hledá moderní a praktické hodiny pro svůj domov v oblasti Střední a Severní Čechy.