Domovní elektrické instalace – Střední a Severní Čechy

Domovní elektrické instalace jsou v oblasti Střední a Severní Čechy nezbytnou součástí každého domu. Bez nich by bylo těžké si představit moderní bydlení.

1–10 firem z 26 nalezených Filtry

1Pergler Roman – digitální antény, slaboproudé instalace

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
V Podskalí 232, Přezletice Bezdlužná Ověřená

Jsme specialisté na montáže antén, instalace satelitů a zabezpečení objektů. Instalujeme digitální antény, přístupové systémy, kamerové systémy a alarmy. Poskytujeme vám kvalitní služby od použití vhodných technologií přes realizaci až po následný servis.

2Petr Šverma - elektro

Mírové náměstí 9, Bakov nad Jizerou
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Nabízíme instalace, elektromontáže rodinných domů a průmyslových objektů. Prodej elektroinstalačního materiálu, železářství. Nabízíme celoroční i rekreační ubytování.

3ZAPOS, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní řešení bezpečnostních, řídicích a informačních systémů, provádíme elektrorevize do 1000V včetně prostředí s nebezpečím výbuchu.

4Nerad elektroslužby

Nová pražská 1125, Benešov
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Provádíme elektroinstalační práce a revize. Zabýváme se pozemním i inženýrským stavitelstvím. Elektroslužby - kabelové rozvody, hromosvody, revize. Montáž - elektrické topení, vytápění, domovní telefony. Přihlášky k odběru elektrické energie.

5Beneš Stanislav - zabezpečení domů

4.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Předmostí 704, Kralupy nad Vltavou

Naše firma Stanislav Beneš – Zabezpečovací systémy a ochrana zboží působí na českém a slovenském trhu již 15. rokem. Zaměřujeme se hlavně na oblast zabezpečení systémy na ochranu zboží (EAS), kamerové systémy (CCTV), elektrické zabezpečovací systémy (EZS), požární systémy (EPS), počítadla osob –…

6ELMA KLADNO, s.r.o.2 pobočky

4.2
★★★★★
★★★★★
(7)
Unhošťská 2737, Kladno Bezdlužná

Poskytujeme servis, montáže a revize zařízení nízkého a vysokého napětí. Domovní, bytové a průmyslové instalace. Montáž telekomunikačních zařízení a zabezpečovacích systémů. Inženýrskou, projekční činnost a prodej elektroinstalačního materiálu.

7BLAŽEK JAROMÍR - Elektrotech

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Chuchelna 176, Chuchelna Bezdlužná

Poskytujeme kompletní služby elektroinstalací. Mezi naše služby patří montáž kamerových systémů, montáž elektrického zabezpečení a datových rozvodů, montáž hromosvodů a další výškové elektroinstalace.

8ESAP Chomutov s.r.o.

Lipská 2445/7, Chomutov
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Nabízí elektromontážní i elektroinstalační práce. V nabídce dále je montáž kamerových a zabezpečovacích systémů. Dále nabízí kontroly, měření, revize a opravy elektro spotřebičů. Služby poskytujíi v Chomutově a okolí jako např. Jirkov, Most, Litvínov, Bílina, Klášterec nad ohří, Kadaň, Žatec,…

9Elektro Brůna Praha, s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(16)
Josefa Houdka 4, Praha 5 - Lipence Bezdlužná

Současnou náplní firmy jsou převážně elektromontážní práce od jednoduchých oprav, přes bytová jádra ,rodinné domy až po velké montážní celky. Zakázky zajišťujeme od projektu, stavební přípomoce, dodávky a montáže až po výchozí revizi.

10ESRAM s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Pražská 2197/94, Jablonec nad Nisou
Otevřeno do 15:00

Nabízíme kompletní řešení telekomunikací, elektronické zabezpečovací signalizace, kamerových systémů a IT technologií. Soustřeďujeme se na instalace a dodávky silnoproudých a slaboproudých technologií včetně doprovodných služeb.


Firmy v dalších lokalitách


Domovní elektrické instalace v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Elektrické instalace zajišťují bezpečné a spolehlivé napájení všech elektrických zařízení v domě. Díky nim můžete využívat světlo, topení, klimatizaci, ale také různé spotřebiče jako jsou lednice, pračky nebo televize. Pokud hledáte kvalitní a spolehlivé řešení pro vaše domovní elektrické instalace v oblasti Střední a Severní Čechy, neváhejte kontaktovat odborníky v oboru. S jejich pomocí si můžete být jisti, že vaše instalace budou bezpečné a funkční.