Endokrinologická onemocnění – Střední a Severní Čechy

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1ENDODIAB, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Nové náměstí 1440/2a, Praha 10-Uhříněves

V naší ordinaci endokrinologie a diabetologie se zabýváme diagnostikou a léčbou diabetu mellitu (cukrovky), poruch štítné žlázy, zvýšené a snížené funkce štítné žlázy, uzlů ve štítné žláze, onemocnění příštítných tělísek, hypofýzy, nadledvin, osteoporózy (řídnutí kostí) a dalších hormonálních…

2MUDr. Jiří Jenšovský, CSc. - Soukromá endokrinologická ambulance Praha 1

Jsme soukromá poradna zabývající se nemocemi žláz s vnitřní sekrecí z nichž nejčastějšími jsou onemocnění štítné žlázy a dále poradna provádí komplexní diagnostiku tyreopatií, je vybavena sonografickým přístrojem s možností provádět cytologická vyšetření.

3MUDr. Zdeněk Kopenec s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Jabloňová 2992, Praha 10 - Záběhlice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme soukromou endokrinologickou ambulanci. Léčíme choroby žláz s vnitřní sekrecí. Jsme vysoce specializované centrum. Poskytujeme odborné poradenství. Návštěvy po předchozí domluvě.

4MUDr. Petra Škáchová, INTERNA & ENDOKRINOLOGIE s.r.o.

Mazurská 484/2, Praha 8 Troja
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše ambulance se věnuje především pacientům s endokrinními chorobami, nejčastější jsou onemocnění štítné žlázy. Dle potřeb pacientů se věnujeme i některým dalším přidruženým interním onemocněním, jako je např. vysoký krevní tlak, zvýšení hladin cholesterolu, osteoporose. Ambulance je vybavena EKG,…

5Jiravová Mária, MUDr.

Budečská 33, Praha 2- Vinohrady
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozuji endokrinologickou ambulanci. Nabízím péči o pacienty s onemocněním žláz s vnitřní sekrecí. Sledování a péče o pacienty s nádorovým onemocněním štítné žlázy.

6Jenšovský Jiří - Privátní endokrinologická ambulance

Soukromá endokrinologická poradna zabývající se nemocemi žláz s vnitřní sekrecí, z nichž nejčastějšími jsou onemocnění štítné žlázy. Poradna provádí komplexní diagnostiku tyreopatií, je vybavena sonografickým přístrojem s možností provádět cytologická vyšetření.

7Endokrinologie Klánovice s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(8)
Axmanova 131, Praha 9 Bezdlužná

Ambulantní endokrinologická péče, hlavně diagnostika a léčba onemocnění štítné žlázy dospělých, těhotných a dětí od 7 let, ultrazvukové vyšetření krku, punkce útvarů ve štítné žláze, onemocnění nadledvin, osteoporóza, onemocnění příštítných tělísek.


Firmy v dalších lokalitách


Endokrinologická onemocnění v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Www.idatabaze.cz v oboru Endokrinologická onemocnění najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.