Fóbie a úzkostné poruchy – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 18 nalezených Filtry

1Renata Vaicová - Kineziologická poradna

Kineziologie - ONE BRAIN je nová metoda. Kineziolog pracuje s klientem a jeho podvědomím, přes svalový test. Je to nejjednodušší způsob, jak objevit příčinu svých potíží a problémů. Klient si přes své podvědomí zlepšuje život. Pomocí kineziologie ztrácí obavy, strach, fobie.

2TERAPIE.INFO, s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Hlaváčkova 123/17, Praha 5 Bezdlužná

Jsme privátní psychiatrie i psychologie a psychoterapie zaměřujeme se na deprese a fobie i poruchy příjmu potravy jako mentální anorexie a bulimie či nutkavé poruchy jako obsese, závislosti, psychózy (schizofrenie) a demence.U nás jen přímá platba.

3Králíček Lukáš, Mgr.

Poskytujeme odbornou psychoterapeutickou péči a poradenství formou individuální i skupinové a párové terapie a pomoc při řešení osobních, profesních a partnerských krizí, stavů úzkosti, deprese, strachu, fobie, psychosomatických potíží a rozvoj osobnosti.

4Mgr. Ing. Vladimíra Hrdličková, Centrum GAIA2 pobočky

Psychologické individuální, párové a rodinné poradenství, psychoterapie, osobnostního rozvoj a koučink.

5MUDr. SYROVÁTKA Jiří & MUDr. Drahomíra Syrovátková

4.6
★★★★★
★★★★★
(10)
Bělohorská 263/33, Praha 6 Bezdlužná

Specializuji se na diagnostiku a léčbu veškerých psychických obtíží u klientů od 18 let. Zaměřuji se na poruchy nálady, psychické i psychosomatické obtíže, fobie, nutkavé chování, závislost na alkoholu, návykových látkách a výherních automatů.

6MUDr. Pavel Špatenka

Poradenská a terapeutická činnost zaměřená na sebepoznání, hlubinnou individuální terapii a mandalu. Individuální poradenství a terapie problémových a konfliktních životních situací, depresí, úzkosti, fobií, existenčních strachů, osobních a vztahových krizí.

7Červenka Jan, Mgr.

Klientům nabízím psychologické konzultace i poradenství a to jak dlouhodobé tak i krátkodobé. Dále pak hypnoterapii, tedy léčbu pomocí prohloubených relaxací i hypnózy. Nabízím léčbu stavů deprese, úzkostí, obsedantně komplusivních stavů, fobií, osobnostní růst, poradenství a podobně.

8Ivana Vlčková

Začněte konečně žít. Nechte odplout negativní emoce, poznejte sami sebe a nalezněte svou emoční svobodu. Prožívejte štěstí naplno, radujte se ze života. Poskytujeme tzv. odbornou EFT terapii, nabízíme poradenství při bolestech, závislostech, strachu, traumatech a se vztahy i fobiemi.

9Mgr. Naďa Kravcivová - Psychologická ordinace

Hrnčířská 2985, Česká Lípa
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozuji psychologickou poradnu, manželskou poradnu, poskytuji psychoterapie.

10Synková Mariana, Mgr.

Zaměřuji se na psychoanalytickou psychoterapii, která je založena na teoriích a praktických zkušenostech psychoanalýzy. Lidé někdy vyhledají pomoc psychoanalytické psychoterapie pro specifické poruchy, jako jsou např. poruchy příjmu potravy, psychosomatické stavy, nutkavé chování nebo fobické…


Firmy v dalších lokalitách


Fóbie a úzkostné poruchy v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Fóbie a úzkostné poruchy najdete 18 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 16 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Střední a Severní Čechy.