Gastroenterologická ambulance – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 13 nalezených Filtry

1Klinika Dr. Pírka s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(73)
Na Celně 885, Mladá Boleslav III

Klinika Dr. Pírka je jedním z předních českých pracovišť v oblasti ortopedie, především díky úspěchům v implantaci kloubních náhrad. Provádíme také všeobecné chirurgické zákroky, zákroky plastické a estetické chirurgie, neurologická vyšetření a ambulantní fyzioterapeutické služby.

2MUDr. Dalibor Smetáček, soukromá interní a gastroenterologická ambulance

Vojtěšská 301/11, Kutná Hora
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

MUDr. Dalibor Smetáček, soukromá interní a gastroenterologická ambulance, nabízí komplexní diagnostickou a léčebnou péči pro gastroenterologické pacienty. Interní a gastroenterologická vyšetření v Kutné Hoře, léčení, despenzarizace a prevence vnitřních chorob. Snahou naší ambulance je poskytovat…

3Nuselská poliklinika1 pobočka

3.6
★★★★★
★★★★★
(11)
Táborská 325/57, Praha 4 Bezdlužná

Nuselská poliklinika zajišťuje prakticky veškeré ambulantní profese: chirurgie a traumatologie, včetně chirurgického sálu, pracoviště zobrazovací techniky vybavené novým skiagrafickým přístrojem Siemens a fonografem Aloka, interní ambulance, hematologická a biochemická laboratoř, gynekologie,…

4INTERGA spol., s r.o.

Interní a gastroenterologická ambulance.

5EGK, s.r.o.

3.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Luční 2776/7a, Praha 3-Žižkov

Jsme privátní zdravotnické pracoviště a klinika jednodenní chirurgie a klinika Prvního kýlního centra, dále provozujeme ambulance gastroenterologie vyšetření žaludku a střev i chirurgie a proktologie (hemeroidy, problémy v oblasti konečníku) či interní lékařství a sonografie i léčby obezity …

6Gastroenterologická a Interní ambulance - CL s.r.o.

Děláme provoz a služby gastroenterologické a také i interní ambulance.

8MUDr. Blanka Pokorná - gastroenterologie

Provádíme horní a dolní endoskopii, sonografické vyšetření, provádíme dechový test na H. plyori. Poradna pro choroby trávicího traktu a jater.

9PALAS ATHÉNA, s.r.o.- MUDr. Ludvík Winkler8 poboček

Pracuji jako vedoucí lékař na klinice Palas Athena. Zaměřuji se na chirurgii, gastroenterologii, proktologii. Provádím laparoskopické operace pro refluxní chorobu jícnu, skluzné a smíšené brániční kýly, včetně hrudního žaludku. Laparoskopické operace - kýly.

10Richter Stanislav, MUDr.

Chirurgická ambulance s nabídkou zdravotnické služby v oborech všeobecné chirurgie a přidružených oborech traumatologie, ortopedie a gastroenterologie.


Firmy v dalších lokalitách


Gastroenterologická ambulance v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Gastroenterologická ambulance najdete 13 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 12 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Střední a Severní Čechy.