Geodetické, 3D zaměřování tras – Střední a Severní Čechy

Geodetické zaměřování a tvorba 3D modelů jsou v oblasti Střední a Severní Čechy stále více žádané služby. Geodeti využívají moderní technologie a přesné měření, aby vytvořili detailní mapy a plány pro různé účely.

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1Ing. Pavel Antl

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Slovenská 2289, Teplice Bezdlužná

Se zabívá inženýrskou geodezií, důlním měřením, pasportizací, geometrickými plány a výškovými pracemi. Pro geodetické činnosti velice přesnou měřickou techniku od firmy Leica.

2H-PRO spol. s.r.o.8 poboček

Specializujeme se zejména na projektovou a inženýrskou činnost v oblasti dopravních staveb konkrétně na stavby železniční, dále servisní geodetickou činnost a geodetickou činnost v investiční výstavbě.

3Tlučhoř Petr - Inženýrské sítě

Nabízím diagnostiku inženýrských sítí, zaměření poruch a tras na vodovodu i topení, vyhledání úniků vody z potrubí včetně doporučení na jeho opravu.

4Hrádek Lukáš, Ing.

Zpracování generelů a záměrů bezbariérových tras a příprava akcí do dotačních titulů SFDI včetně podání žádostí pro obce.


Firmy v dalších lokalitách


Geodetické, 3D zaměřování tras v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Díky 3D modelům lze získat přesný obraz terénu a vytvořit vizualizace pro architekty, stavební firmy a další zákazníky. Geodetické zaměřování a tvorba tras jsou klíčové pro úspěšné realizace stavebních projektů a správné využití pozemků v oblasti Střední a Severní Čechy.