Geodetické, 3D zaměřování tras – Střední a Severní Čechy

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1GEODETICKÁ KANCELÁŘ - HEPPNER VÁCLAV

Nerudova 110/9, Hořovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme komplexní služby v oblasti zeměměřičství a katastru nemovitostí. Oblast majetkoprávní evidenční: geometrický plán stavby: rodinný dům, garáž, chata, přístavba, rozestavěné stavby, stavby ke kolaudaci a zápisu do katastru nemovitostígeometrický plán na dělení pozemku: podklad pro…

2Ing. Pavel Antl

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Slovenská 2289, Teplice Bezdlužná

Se zabívá inženýrskou geodezií, důlním měřením, pasportizací, geometrickými plány a výškovými pracemi. Pro geodetické činnosti velice přesnou měřickou techniku od firmy Leica.

3H-PRO spol. s.r.o.8 poboček

Specializujeme se zejména na projektovou a inženýrskou činnost v oblasti dopravních staveb konkrétně na stavby železniční, dále servisní geodetickou činnost a geodetickou činnost v investiční výstavbě.

4Tlučhoř Petr - Inženýrské sítě

Nabízím diagnostiku inženýrských sítí, zaměření poruch a tras na vodovodu i topení, vyhledání úniků vody z potrubí včetně doporučení na jeho opravu.

5Hrádek Lukáš, Ing.

Zpracování generelů a záměrů bezbariérových tras a příprava akcí do dotačních titulů SFDI včetně podání žádostí pro obce.


Firmy v dalších lokalitách


Geodetické, 3D zaměřování tras v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Geodetické, 3D zaměřování tras najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.