Gynekologická ambulance – Praha 4

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1Řádek Tomáš, MUDr. - Gynekologie a porodnictví

3.5
★★★★★
★★★★★
(60)
Jílovská 1163/69, Praha 4 - Braník Bezdlužná

Komplexní gynekologická ambulance, ve které se provádějí veškeré běžné gynekologické-porodnické aktivity, včetně ultrazvuku, očkování děložního čípku, laseru, cytologie pomoci ThinPrep PAP testu.

2FRIDRICHOVSKÝ Jiří, MUDr. - Gynekologie

Svojšovická 3159, Praha 4 - Záběhlice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozování gynekologické ordinace. Poskytujeme léčení a poradenství v oblasti gynekologie. Prenatální poradna.

3PULS, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Chemická 952, Praha 4 - Kunratice Bezdlužná

Gynekologie a praktický lékař. Zdravotnické zařízení je určeno studentům vysokých škol, ale i ostatním pacientům. Ambulance praktického lékaře, který je zároveň i závodním lékařem VŠE a VŠCHT. V této ambulanci se mohou registrovat také posluchači ostatních vysokých škol. Dále jsou zde dvě ambulance…

4Gyn Por Ivf MUDr. Samer Asad s.r.o.

Branická 479/21, Praha 4- Braník
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozuji gynekologickou ambulanci. Zaměřuji se na očkování proti rakovině děložního čípku, preventivní prohlídky, diagnostiku a léčbu neplodnosti, léčbu inkontinence, mimotělní oplodnění a další.

5DIANA LUCINA, s.r.o.

Provozujeme gynekologickou ordinaci a ambulanci.

6SVOBODA Bohuslav, Doc.MUDr. CSc.

Praktický lékař gynekolog. Provoz gynekologické, dětské gynekologické, onkogynekologické, urogynekologické i ultrazvukové ambulance. Provádění expertní kolposkopie.

7GP Medical s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(44)
Opatovská 1763/11, Praha 4 - Chodov Bezdlužná

Provoz gynekologické ambulance. Poskytujeme preventivní gynekologické vyšetření, 4D ultrazvuk, urodynamické vyšetření, komplexní prenatální péči, vyšetření neplodných párů i poradenství a aplikaci antikoncepce. Provádíme léčbu endokrinologického onemocnění i žen s inkontinencí, očkování.

8Gynekologická ordinace COP - PAZDERNÍK Bohuslav, MUDr.

Gynekologická a cytologická ordinace a ambulance. Nabízíme všeobecnou gynekologickou péči včetně preventivních prohlídek podle zákonů platných pro mladistvé a dospělé ženy v gynekologii. V oblasti hormonální antikoncepce poskytujeme prevenci nechtěného těhotenství.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Praha 4


Gynekologická ambulance v lokalitě Praha 4 – detailní popis

Na portálu Www.idatabaze.cz v oboru Gynekologická ambulance najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Praha 4.