Hospitaliace zvířat – Střední a Severní Čechy

Hospitalizace zvířat je proces, při kterém jsou zvířata přijata do veterinární kliniky nebo nemocnice pro léčbu a péči. Tento proces může být způsoben různými faktory, jako jsou nemoci, úrazy nebo chirurgické zákroky.

1–10 firem z 29 nalezených Filtry

1VETERINÁRNÍ KLINIKA ERIKA - MVDr. Pavel HRON

4.1
★★★★★
★★★★★
(10)
náměstí Dr. Václava…, Praha 8 – Libeň
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Na naší veterinární klinice poskytujeme komplexní veterinární péči malým zvířatům. Specializujeme se na chirurgii, ortopedii a oftalmologii. Zajišťujeme veterinární nonstop pohotovost včetně hospitalizace. Navštivte naši veterinu na Praze 8.

2MM-VET s.r.o. – MVDr. Jan Mára1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(15)
Branická 1242/32, Praha 4 – Braník Bezdlužná Ověřená

Na veterinární klinice MM-VET poskytujeme odbornou veterinární péči psům, kočkám, fretkám, králíkům, hlodavcům a ptákům. Nabízíme komplexní veterinární služby včetně očkování, čipování, kastrací, chirurgických zákroků a dalších služeb. Navštivte naši veterinární ordinaci na Praze 4.

3Král Josef, MVDr. - Veterinární klinika u Kašpara

4.7
★★★★★
★★★★★
(594)
Roháčova 836, Kolín
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná Ověřená

Veterinární klinika U Kašpara poskytuje odbornou veterinární péči psům, kočkám, drobným savcům a exotickým zvířatům ze zájmových chovů. Poskytujeme komplexní veterinární služby včetně prodeje veterinárních krmiv a antiparazitik. Navštivte naši veterinu v Kolíně!

4Semi-vet spol. s.r.o.1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(87)
Brodská 106 , Semily-Podmoklice
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme služby veterinární kliniky. Jsme zařízení specializované na poskytování preventivní a léčebné péče pro psy, kočky, drobné savce a plazy. Zajišťujeme též veterinární preventivní a léčebnou činnost hospodářských zvířat. Naše veterinární ordinace nabízí poradenskou činnost a konzultace…

5BONAVET s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(284)
Dukelská 198/19, Mladá Boleslav II Bezdlužná

Veterinární ordinace. Prodej krmiv a diet.

6MVDr. Simandlová Martina

4.9
★★★★★
★★★★★
(6)
Pavlovice, Vlašim
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná

Veterinární služby pro malá a exotická zvířata. Veterinární ordinace je zaměřena na problematiku prevence, diagnostiky a léčby u psů, koček, exotických ptáků a dravců. Možnost hospitalizace akutních pacientů.

7Veterinární klinika na Weilovně1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(346)
Nádražní 131, Příbram
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Veterinární klinika na Na Weilovně je první veterinární klinikou, která byla na Příbramsku zřízena. Již více než 12 let poskytuje vysoký standard služeb v preventivní a léčebné péči o psy, kočky a další malá zvířata a exoty. Klinika disponuje prostornými nadstandardně vybavenými ordinacemi a…

8Veterinární klinika Hloubětín s.r.o.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(261)
Mochovská 535/38, Praha 9 - Hloubětín
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Veterinární klinika se nachází v OD Havana u stanice metra Hloubětín. Poskytuje komplexní veterinární péči, specializované pracoviště zaměřené na prevenci, diagnostiku a léčbu nemocí malých zvířat. Ambulantní pohotovost NONSTOP - 773 665 752.

9Vetnemo s.r.o.

3.9
★★★★★
★★★★★
(130)
Na šejdru 238/45, Praha 4 - Libuš Bezdlužná

Veterinární klinika a nemocnice s NONSTOP pohotovostí a hospitalizací. Poskytujeme preventivní i akutní komplexní péči o malá zvířata, hospitalizaci, vlastní laboratoř, rozsáhlé moderní přístrojové vybavení. Specializovaní lékaři v oblasti oftalmologie, onkologie, kardiologie, interní medicíny,…

10ALTAVET, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(51)
Na Univerzitním…, Praha 10 - Malešice
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Naše veterinární klinika zajišťuje veterinární pohotovost, operace (inhalační anestezie), hospitalizace, kastrace psů a koček, veterinární stomatologii. K dispozici má laboratoř, RTG, EKG a ultrazvuk. Nabízí okamžité biochemické vyšetření krve. Jsme schopni hospitalizovat až 5 zvířat.


Firmy v dalších lokalitách


Hospitaliace zvířat v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Hospitalizace zvířat je důležitá pro zajištění nejlepší péče a zdraví zvířat.

v oblasti Střední a Severní Čechy se nachází několik veterinárních klinik a nemocnic, které nabízejí hospitalizaci zvířat. Tyto zařízení jsou vybavena moderní technologií a vyškoleným personálem, kteří jsou schopni poskytnout nejlepší péči pro vaše zvíře.

Během hospitalizace zvířat jsou zvířata umístěna v oddělených pokojích, kde jsou sledována a léčena veterináři a technici. Zvířata jsou pravidelně kontrolována a podávány jim jsou léky a potrava podle potřeby. Pokud je to nutné, jsou zvířata podrobována chirurgickým zákrokům, které jsou prováděny v moderních operačních sálech.

Během hospitalizace mají majitelé zvířat možnost navštívit své zvíře a být informováni o jeho stavu. Veterináři a technici jsou k dispozici pro odpovědi na otázky a poskytnutí informací o léčbě a péči.

v oblasti Střední a Severní Čechy jsou veterinární kliniky a nemocnice vybaveny moderními diagnostickými zařízeními, jako jsou rentgenové přístroje, ultrazvukové přístroje a laboratoře. Tyto zařízení umožňují veterinářům rychle a přesně diagnostikovat a léčit zvířata.

Výhody hospitalizace zvířat v oblasti Střední a Severní Čechy:

1. Moderní zařízení a vyškolený personál.

2. Oddělené pokoje pro zvířata.

3. Pravidelné kontroly a léčba.

4. Chirurgické zákroky v moderních operačních sálech.

5. Možnost návštěvy a informování majitelů zvířat.

6. Moderní diagnostická zařízení pro rychlou a přesnou diagnostiku a léčbu.

Hospitalizace zvířat je důležitá pro zajištění nejlepší péče a zdraví zvířat. v oblasti Střední a Severní Čechy jsou k dispozici moderní veterinární kliniky a nemocnice, které nabízejí hospitalizaci zvířat s vyškoleným personálem a moderními diagnostickými zařízeními.