Jízda na řidičském trenažeru – Střední a Severní Čechy

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1WYRWOLOVÁ - AUTOŠKOLA6 poboček

4.4
★★★★★
★★★★★
(14)
Opálová 120, Praha 5 - Slivenec Bezdlužná Ověřená

Autoškola Vám nabízí výuku a výcvik skupin B, A1, A2, A. AM, C kondiční jízdy, školení řidičů, profesní školení řidičů. Velmi dobře vybavené učebny s PC a 3D trenažéry. Pro váš výcvik si můžete vybrat kteroukoliv z našich šesti poboček na Praze 5: "Smíchov, Barrandov, Jinonice, Slivenec,…

2Autoškola Pavel Babčák

4.3
★★★★★
★★★★★
(2)
Tupolevova 516, Praha 9 - Letňany
Dnes už má zavřeno

Jsme moderní autoškola vybavená moderním trenažérem v ČR, s metodikou výcviku ZVP-1 pro výcvik k získání ŘO skupiny B. Nabízíme komplexní služby týkající se výuky a výcviku žadatelů o řidičský průkaz skupiny B, B automat. Školení řidičů referentů.

3AUTOCENTRUM PIMES s.r.o. - autoškola1 pobočka

Bulharská 691/9, Praha 10 - Vršovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Autoškola. Nabídka výcviku skupin řidičských oprávnění AM, A1, A2, A, B, BE, C, CE, D. Školení řidičů. Splátky bez navýšení, PC učebna, 3D trenažér. Vstupní a pravidelná školení referentů, slevy pro studenty.

4Autoškola Vršovice, s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(300)
Slovinská 5, Praha 10 - Vršovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

AUTOŠKOLA-VRŠOVICE poskytuje výcvik všech řidičských skupin - A, B, C, D, E, T. Výcvik je realizován kvalitním vozovým parkem, jako jsou značky: Škoda, Citroen, Fiat a Opel. Pro řidičskou skupinu A značky: Honda, Piaggio a Yamaha. Autopark má jak vznětové motory, tak motory zážehové. Veškeré…

5Petružálek Jiří - Autoškola

3.0
★★★★★
★★★★★
(36)
Šípková 2793/8, Ústí nad Labem… Bezdlužná

Společnost Autoškola Disk je Akreditované školicí středisko řidičů. Vám nabízí stabilní tým kvalifikovaných učitelů a lektorů, teoretickou výuku s použitím moderní audio-video techniky, moderní trenažér s virtuální realitou, nadstandardní druhy kurzů = Vaše samostatná jízda bez nehod, výcvik řidičů…

6Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola dopravní, Praha 1, Masná 18 -…1 pobočka

Jsme vyšší odborná a střední průmyslová škola dopravní, sídlíme na Praze 1 v ulici Masná 18. Je u nás možný pronájem tělocvičny a venkovního hřiště. Nabízíme kurzy pro získání řidičského oprávnění typu B. Disponujeme vozy Škoda Fabia a trenažerem pro nácvik mimořádných situací v dopravě.

7Turnerová Jana - Autoškola

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
U Pergamenky 1511/3, Praha 7-Holešovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz autoškoly s nabídkou výcviku k získání řidičského průkazu skupiny B včetně učení na trenažéru. Dále nabízím kondiční jízdy a zákonné školení řidičů či možnost splátek.

8Fišer František - autoškola

4.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Bezručova 2893, Mělník

Nabízíme výcvik a výuku řidičského oprávnění všech skupin, výukový program na PC a trenažér, školení referentských i profesních řidičů.


Firmy v dalších lokalitách


Jízda na řidičském trenažeru v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Jízda na řidičském trenažeru najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.