Jízda na řidičském trenažeru – Střední a Severní Čechy

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1WYRWOLOVÁ - AUTOŠKOLA6 poboček

Opálová 120, Praha 5 - Slivenec Bezdlužná Ověřená

Autoškola Vám nabízí výuku a výcvik skupin B, A1, A2, A. AM, C kondiční jízdy, školení řidičů, profesní školení řidičů. Velmi dobře vybavené učebny s PC a 3D trenažéry. Pro váš výcvik si můžete vybrat kteroukoliv z našich šesti poboček na Praze 5: "Smíchov, Barrandov, Jinonice, Slivenec,…

2Autoškola Pavel Babčák

4.3
★★★★★
★★★★★
(2)
Tupolevova 516, Praha 9 - Letňany
Dnes už má zavřeno

Jsme moderní autoškola vybavená moderním trenažérem v ČR, s metodikou výcviku ZVP-1 pro výcvik k získání ŘO skupiny B. Nabízíme komplexní služby týkající se výuky a výcviku žadatelů o řidičský průkaz skupiny B, B automat. Školení řidičů referentů.

3Autoškola Vršovice, s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(429)
Slovinská 5, Praha 10 - Vršovice
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná

AUTOŠKOLA-VRŠOVICE poskytuje výcvik všech řidičských skupin - A, B, C, D, E, T. Výcvik je realizován kvalitním vozovým parkem, jako jsou značky: Škoda, Citroen, Fiat a Opel. Pro řidičskou skupinu A značky: Honda, Piaggio a Yamaha. Autopark má jak vznětové motory, tak motory zážehové. Veškeré…

4Petružálek Jiří - Autoškola

3.2
★★★★★
★★★★★
(40)
Šípková 2793/8, Ústí nad Labem… Bezdlužná

Společnost Autoškola Disk je Akreditované školicí středisko řidičů. Vám nabízí stabilní tým kvalifikovaných učitelů a lektorů, teoretickou výuku s použitím moderní audio-video techniky, moderní trenažér s virtuální realitou, nadstandardní druhy kurzů = Vaše samostatná jízda bez nehod, výcvik řidičů…

5Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola dopravní, Praha 1, Masná 18 -…1 pobočka

Jsme vyšší odborná a střední průmyslová škola dopravní, sídlíme na Praze 1 v ulici Masná 18. Je u nás možný pronájem tělocvičny a venkovního hřiště. Nabízíme kurzy pro získání řidičského oprávnění typu B. Disponujeme vozy Škoda Fabia a trenažerem pro nácvik mimořádných situací v dopravě.

6Turnerová Jana - Autoškola

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
U Pergamenky 1511/3, Praha 7-Holešovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz autoškoly s nabídkou výcviku k získání řidičského průkazu skupiny B včetně učení na trenažéru. Dále nabízím kondiční jízdy a zákonné školení řidičů či možnost splátek.

7Fišer František - autoškola

Nabízíme výcvik a výuku řidičského oprávnění všech skupin, výukový program na PC a trenažér, školení referentských i profesních řidičů.


Firmy v dalších lokalitách


Jízda na řidičském trenažeru v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Jízda na řidičském trenažeru najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.