Jízda na řidičském trenažeru – Střední a Severní Čechy

Jízda na řidičském trenažeru je skvělou příležitostí pro všechny, kteří chtějí zlepšit své řidičské schopnosti. V oblasti Střední a Severní Čechy je k dispozici mnoho profesionálních autoškol, které nabízejí tuto službu.

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1Autoškola Vršovice, s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(291)
Slovinská 5, Praha 10 - Vršovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

AUTOŠKOLA-VRŠOVICE poskytuje výcvik všech řidičských skupin - A, B, C, D, E, T. Výcvik je realizován kvalitním vozovým parkem, jako jsou značky: Škoda, Citroen, Fiat a Opel. Pro řidičskou skupinu A značky: Honda, Piaggio a Yamaha. Autopark má jak vznětové motory, tak motory zážehové. Veškeré…

2Petružálek Jiří - Autoškola

3.1
★★★★★
★★★★★
(41)
Šípková 2793/8, Ústí nad Labem… Bezdlužná

Společnost Autoškola Disk je Akreditované školicí středisko řidičů. Vám nabízí stabilní tým kvalifikovaných učitelů a lektorů, teoretickou výuku s použitím moderní audio-video techniky, moderní trenažér s virtuální realitou, nadstandardní druhy kurzů = Vaše samostatná jízda bez nehod, výcvik řidičů…

3Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola dopravní, Praha 1, Masná 18 -…1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Masná 1000/18, Praha 1-Malá Strana Bezdlužná

Jsme vyšší odborná a střední průmyslová škola dopravní, sídlíme na Praze 1 v ulici Masná 18. Je u nás možný pronájem tělocvičny a venkovního hřiště. Nabízíme kurzy pro získání řidičského oprávnění typu B. Disponujeme vozy Škoda Fabia a trenažerem pro nácvik mimořádných situací v dopravě.

4Turnerová Jana - Autoškola

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
U Pergamenky 1511/3, Praha 7-Holešovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz autoškoly s nabídkou výcviku k získání řidičského průkazu skupiny B včetně učení na trenažéru. Dále nabízím kondiční jízdy a zákonné školení řidičů či možnost splátek.


Firmy v dalších lokalitách


Jízda na řidičském trenažeru v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Jízda na řidičském trenažeru umožňuje řidičům získat cenné zkušenosti a naučit se správnému chování v různých situacích na silnici.

Díky jízdě na řidičském trenažeru mohou řidiči zlepšit své schopnosti v řízení vozidla, naučit se správnému používání řadicí páky a brzdového pedálu. Trenažer také umožňuje simulovat různé situace na silnici, jako jsou například náhlé brzdění, řízení v hustém provozu nebo řízení za špatné viditelnosti.

V oblasti Střední a Severní Čechy je k dispozici mnoho profesionálních autoškol, které nabízejí jízdu na řidičském trenažeru. Tyto autoškoly mají k dispozici moderní trenažery, které jsou vybaveny nejnovější technologií a umožňují řidičům získat cenné zkušenosti a naučit se správnému chování na silnici.

Jízda na řidičském trenažeru je ideální pro ty, kteří chtějí zlepšit své řidičské schopnosti a získat větší sebejistotu při řízení vozidla. V oblasti Střední a Severní Čechy je k dispozici mnoho profesionálních autoškol, které nabízejí tuto službu za velmi přijatelné ceny. Pokud tedy hledáte způsob, jak zlepšit své řidičské schopnosti, jízda na řidičském trenažeru je tou správnou volbou.