Klinické logopedie pro děti – Střední a Severní Čechy

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1JITKA KOZÁKOVÁ, MGR. - KLINICKÁ LOGOPEDIE

Naším oborem je provoz ordinace klinické logopedie.

2KUČEROVÁ Michaela, Mgr.- logopedie

Nabízíme služby v oblasti klinické logopedie pro děti i dospělé, především se zaměřením na poruchy komunikace u dětí a dospělých s autismem. Dále s poruchou rozumění řeči, elektivního mutismu, stavy po CMP, polytraumatech, ale i nápravy hlásek, vývojové dysfázie, dysartrie a poruchy příjmu potravy.

3PaeDr. Miriam Mykytynová

5.0
★★★★★
★★★★★
(10)
Jičínská 2349, Praha 3 - Vinohrady
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Logopedie se zabývá problematikou i těch nejdrobnějších řečových vad, jako jsou např. chybná výslovnost jedné hlásky, huhňavost, neurotické poruchy řeči, centrální poruchy řeči až po masivní řečové poruchy nebo naprostou nemluvnost či opožděný vývoj řeči.

4Mgr. Jana Prokšová - Klinická logopedie

Masarykova 754/318a, Ústí nad Labem,…
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Pracoviště klinické logopedie se zabývá kompletní diagnostikou, terapií a prevencí v oblasti komunikačních obtíží u dětí a dospělých v celé šíři.

5Teimerová Alena Mgr.

Nabízíme ambulantní péči klinického logopeda pro děti a dospělé.Máme speciální program Speech Viewer pro diagnostiku a nápravu řeči (jako např. koktavost, patlání, špatná výslovnost, opožděný vývoj řeči, nemluvnost, huhňavost, breptavost apod.).

6Heidenreichová Marie, Mgr.

Ordinace lékaře se zaměřením na oblast klinické logopedie pro děti a dorost i dospělé.

7Mgr. Petra Kopecká

Služby v oblasti klinické logopedie pro děti i dospělé, především se zaměřením na poruchy komunikace u dětí a dospělých s autismem.


Firmy v dalších lokalitách


Klinické logopedie pro děti v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Www.idatabaze.cz v oboru Klinické logopedie pro děti najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.