Komplexní vyšetření sterilních párů – Střední a Severní Čechy

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1MediBase Services s.r.o.

Pod Kavalírkou 1300…, Praha 5 Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se prodejem a servisem zdravotnické techniky. Nabízíme operační a vyšetřovací lampy, dermatologické lupy, lasery CoolTouch, IPL a frakční laser firmy Photonova. Dále to jsou monitory dechu, měřiče krevního tlaku, ultrazvukové čističky, dezinfekce a autoklávy.

2Veterinář - MVDr. Menclová Petra

4.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Ringhofferovo…, Kamenice
Otevřeno od 14:00

Kromě prevence nabízíme - očkování, odčervení, odblešení psů, koček a ostatních zvířat, čipování a vystavení pasu - provádíme také léčebnou činnost, podloženou celkovým vyšetřením zvířete nebo vyšetřením jednotlivých orgánů, např. vyšetření očí, uší, kůže aj., vyšetření krve - hematologie a…

3PLATOM servis spol.s.r.o.

Společnost Platom servis se specializuje na prodej a servis zdravotnické, rehabilitační a laboratorní techniky. Provádí revize, prohlídky včetně kompletního servisu zdravotnické techniky pro státní i soukromý lékařský sektor. V nabídce má i kompletní vybavení ordinací a sálů.

4Křivan Stanislav, MVDr.

4.8
★★★★★
★★★★★
(245)
Purkyňova 1778, Louny
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Provoz veterinární ordinace. Poskytujeme veterinární péči o malá zvířata. Co umíme: vakcinace zdravých zvířat, aplikace čipů, vystavování PET-passportě, tetování štěnat, Hematologické a biochemické vyšetření krve na počkání do 15 minut, vyšetření moči. Chirurgie: předoperační vyšetření, veškeré…

5MUDr. ZAORALOVÁ EVA - GYNEKOLOGICKÁ ORDINACE

3.9
★★★★★
★★★★★
(14)
Ruská 778/100, Praha 10
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Gynekologie a porodnictví - gynekologická ordinace. Smlouvy se všemi zdravotními pojištovnami, mimo 209. Příjem nových pacientů možný.

6Gyn Krup s.r.o.1 pobočka

2.6
★★★★★
★★★★★
(5)
Palackého 720/5, Praha 1 - Nové Město Bezdlužná

Nabízíme preventivní gynekologické ošetření, ultrazvukovou diagnostiku, komplexní prenatální péči i vyšetření sterilních párů. Poskytujeme poradenství.

7Gyn Krup s.r.o.-gynekologie1 pobočka

2.6
★★★★★
★★★★★
(5)
Mladoboleslavská 514, Praha 9 Bezdlužná

Preventivní gynekologické ošetření, ultrazvukovou diagnostiku, komplexní prenatální péče a vyšetření sterilních párů.


Firmy v dalších lokalitách


Komplexní vyšetření sterilních párů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Komplexní vyšetření sterilních párů najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.