Kontroly automobilů, vozidel dovezených ze zahraničí – Střední a Severní Čechy

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1STK Centrum spol. s r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(291)
Zápská 2257, Brandýs nad Labem…
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Technické prohlídky a měření emisí všech typů vozidel do 3,5 t včetně traktorů a jejich přípojných vozidel. Technické kontroly vozidel dovezených ze hanraniční, staveb a přestaveb. V areálu STK je rychlý autoservis a prodejna občerstvení. Prodej ekologických plaket pro vjezd do měst SRN.

2Sládek Tomáš

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Lhotecká 1425, Brandýs nad Labem

Autoservis a pneuservis. Dovážíme auta z EU. Poskytujeme odtahovou službu.

3STK Mělník Mladoboleslavská s.r.o.

Mladoboleslavská…, Mělník
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná

Technické prohlídky a měření emisí (včetně LPG, CNG) osobních a nákladních vozidel, autobusů a individuálně dovezených vozidel všech kategorií. Prodej ekologických plaket do nízkoemisních zón ve městech SRN. STK Mělník je smluvní stanicí společnosti DEKRA, členem profesní komory STK a držitelem…

4Ďurdík Tomáš

4.8
★★★★★
★★★★★
(115)
Pekárenská 30, Most-Velebudice
Otevřeno do 20:00
Bezdlužná

Provozujeme pneuservis. Zajišťují opravy průrazu i průpichu pneumatik na místě bez nutnosti odvozu poškozeného kola. Nabízí kontroly brzdových destiček, kotoučů a stavu motorového oleje. Zajišťují také prodej nových pneumatik, které dovezou a vymění.

5STK - eSTéKá, s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(123)
Želivského 1, Jablonec nad Nisou
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Provozujeme stanici technické kontroly pro osobní automobily, motocykly a nákladní automobily do 3,5 tuny. Provádíme kontroly dovezených a přestavěných vozidel, evidenční kontroly i měření emisí. Poslední vozidlo do kontroly přijímáme 30 minut před koncem otevírací doby.

6Leon Martin

4.7
★★★★★
★★★★★
(101)
Dukelská 4941, Chomutov Bezdlužná

Nabízí dovoz automobilů ze SRN od autorizovaných prodejcu aut. Písemná garance o původu vozidla s ragancí ujetých km vozidla uvedený v kupní smlouvě odpovídá skutečnému celkovému stavu ujetých kilometrů, při nákupu a následném prodeji vozu. Vzhledem ke skutečnosti 100% původu dovezeného vozu, je…

7MYNOS STK s.r.o. - Emise, pneuservis, autoskloservis, automyčka Praha 82 pobočky

3.8
★★★★★
★★★★★
(299)
Bešťákova 567, Praha 8 - Střížkov
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Sdružení Mynos s.r.o. nabízí služby STK, měření emisí pro osobní i nákladní automobily, motocykly i přívěsy. Provádíme prohlídky na žádost zákazníka i policie, evidenční prohlídky a technické kontroly vozidel dovezených ze zahraničí, stavby a přestavby. Dále provozuje je pneuservis, autosklo servis…

8IMPO-CAR s.r.o.

Dovážíme auta a motocykly z EU. Nabízíme autoservis, pneuservis, STK a SPZ.

9IMOFA AUTO,spol.s r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Hrdinů 874, Horoměřice Bezdlužná

Nabízíme výkup za hotové, komisní prodej a dovoz automobilů. Poskytujeme plnění klimatizací, diagnostiku, likvidaci autovraků, STK.


Firmy v dalších lokalitách


Kontroly automobilů, vozidel dovezených ze zahraničí v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Kontroly automobilů, vozidel dovezených ze zahraničí najdete 9 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 8 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Střední a Severní Čechy.