Kuželová ozubená kola – Střední a Severní Čechy

Kuželová ozubená kola jsou v oblasti Střední a Severní Čechy velmi oblíbená díky své vysoké účinnosti a spolehlivosti. Tyto kola jsou navržena tak, aby se dokonale hodila pro přenos vysokých výkonů a zároveň minimalizovala ztráty energie.

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1STAPI - Stanislav Pípal s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
Kladenská 78, Hřebeč Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se dovozem a dodávkami výrobků v oblasti strojírenství, elektrotechniky a plastů. Dodáváme měřicí transformátory proudu a napětí pro nn a vn sítě RITZ, PTFE plasty, šnekové převodovky AUMA, kuželové převodovky ZIMM a řadu dalších výrobků.

2MTT spojovací materiál, ložiska, železářství

4.6
★★★★★
★★★★★
(133)
Andělská 688, Kutná Hora
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Nabízíme maloobchodní i velkoobchodní prodej ložisek, spojovacího materiálu, kotevní techniky a veškerého železářského zboží. Zhotovení klíčů.

3PIKRON s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(7)
Pražská 3347/46a, Ústí nad Labem…
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

PIKRON je jedním z předních dodavatelů řemenů a řemenových pohonů v České republice. Naše produkty dodáváme do mnoha oblastí průmyslu, zemědělství i soukromého sektoru. Naše sklady obsahují více než 56000 skladových položek a kromě prodeje řemenových pohonů se zabýváme i prodejem průmyslových…


Firmy v dalších lokalitách


Kuželová ozubená kola v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Díky svému tvaru se kuželová ozubená kola dokážou přizpůsobit různým úhlům a snižují tak riziko poškození při přenosu výkonu. V oblasti Střední a Severní Čechy jsou tyto kola využívána v mnoha průmyslových odvětvích, jako jsou například strojírenství, automobilový průmysl nebo energetika. Pokud hledáte spolehlivé a výkonné ozubené kolo, kuželová ozubená kola jsou tou správnou volbou pro vaše potřeby.