Lesní vyvážečky z dovozu – Střední a Severní Čechy

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1Městské lesy Chomutov

4.8
★★★★★
★★★★★
(4)
Hora Svatého…, Hora Svatého… Bezdlužná

Zajištění a provoz myslivosti, pěstební činnost a zpracování dřeva. Odborná správa lesů. Výroba a prodej produktů drobné lesní výroby. Prodej dřeva. Likvidace a úklid přestárlých, překážejících nebo nebezpečných stromů. Realizace parkových prací. Dodávky odborných prací na zakázku.

2REPAROSERVIS spol. s r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Lnářská 907/12, Praha 22 – Uhříněves
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná

Nabízíme širokou škálu lesních strojů a příslušenství včetně servisu a distribuce náhradních dílů. Vyberte si z nabídky harvestorů, traktorů, štěpkovačů a další nové i použité lesní techniky. Kontakty najdete na našich internetových stránkách. Obraťte se na nás!

3LESNICKÁ OBCHODNÍ s.r.o.1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(5)
Palackého náměstí 77, Hořovice

Prodejce lesních strojů značek Vimek, Logset, K.T.S. a Bilke pro Českou a Slovenskou Republiku. Dále nabízíme příslušenství k lesním strojům a to záběrové řetězy, kleště HSP Gripen, rotátory, závěsy, pneumatiky, maziva apod.

4TOPAGRI s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(29)
Košťálkova 1527, Beroun Bezdlužná

Zaměřujeme se na dovoz zemědělské a lesnické techniky, její prodej a servis. Nabízíme generátory, jeřáby, vyvážecí vleky, grejdry, sněžné pluhy, přepravníky balíků, jeřáby, navijáky, lesní, půdní a pařezové frézy, rozmetadla, mulčovače, štěpkovače a mnoho dalšího. Prodáváme techniku značek Valtra,…

5VÍCENÍK PAVEL

Zderadiny 10, Zruč nad Sázavou
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

VÍCENÍK PAVEL, se sídlem Zderadiny 10, 285 22, Zruč nad Sázavou, v okrese Kutná Hora a v kraji Střední Čechy. Právní forma Zemědělský podnikatel - fyzická osoba. Založení v roce 1998. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Ostraha majetku…

6FORAGRI s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(13)
Bellušova 1859/34, Praha 5-Stodůlky Bezdlužná

Nabízíme dovoz a prodej zemědělské i lesní a komunální techniky včetně nabídky čelních nakladačů a vyvážecích vleků i navijáků a lesních fréz či drtičů a zatloukačů kůlů.

7SETTER, a.s. - vyřezávání dřevin2 pobočky

Vyřezávání dřevin pod energovody, vyvážení vytěženého dřeva, štěpkování, prodej štěpky, úprava a prořez zahrad.


Firmy v dalších lokalitách


Lesní vyvážečky z dovozu v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Lesní vyvážečky z dovozu najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.