Letecké zájezdy k moři Fidži – Střední a Severní Čechy

Letecké zájezdy k moři jsou stále oblíbenější a jedním z nejvyhledávanějších cílů je Fidži. Oblast Střední a Severní Čechy nabízí širokou škálu zájezdů do této exotické destinace.

1–2 firem z 2 nalezených Filtry

1Invia.cz, a.s.90 poboček

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Na Hřebenech II…, Praha 4 Bezdlužná

Jsme cestovní agentura, která nabízí služby z oblasti cestovního ruchu. Nabízíme katalogové, first minute i last minute zájezdy k moři, jak letecky, autobusem, tak i vlastním autem. Eurovíkendy v nejkrásnějších městech světa např. Singapur, Londýn, Paříž, Miami a další. Vyberete si u nás…

2True Travel Nový Zéland s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(13)
Velflíkova 1430, Praha 6 Bezdlužná

Jsme nejdéle působící specialisté na Nový Zéland. Od roku 2001 se Novému Zélandu věnujeme soustavně, na plný úvazek. Nový Zéland je sídlem naší cestovní kanceláře True Travel Ltd a naším domovem.


Firmy v dalších lokalitách


Letecké zájezdy k moři Fidži v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Fidži je rájem pro milovníky pláží, slunce a moře. Kromě toho zde najdete i mnoho aktivit, jako jsou potápění, surfování, rybaření a další vodní sporty. Fidži je také známé svou bohatou kulturou a tradicemi, které můžete objevovat při návštěvě místních vesnic. Pokud hledáte dovolenou plnou relaxace a dobrodružství, letecké zájezdy k moři na Fidži jsou tou správnou volbou. A oblast Střední a Severní Čechy vám nabízí širokou škálu možností, jak si tuto exotickou destinaci užít naplno.