Letecké zájezdy k moři Mexiko – Střední a Severní Čechy

Letecké zájezdy k moři jsou stále oblíbenější a Mexiko je jedním z nejvyhledávanějších cílů. Oblast Střední a Severní Čechy nabízí širokou škálu zájezdů do této exotické destinace.

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1Invia.cz, a.s.90 poboček

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Na Hřebenech II…, Praha 4 Bezdlužná

Jsme cestovní agentura, která nabízí služby z oblasti cestovního ruchu. Nabízíme katalogové, first minute i last minute zájezdy k moři, jak letecky, autobusem, tak i vlastním autem. Eurovíkendy v nejkrásnějších městech světa např. Singapur, Londýn, Paříž, Miami a další. Vyberete si u nás…

2AIRSTOP.CZ, s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(306)
Lublaňská 689/40, Praha 2 Vinohrady Bezdlužná

Naším oborem jsou německé a rakouské cestovní kanceláře. Nabízíme last minute zájezdy a levné letenky od německých CK. Mezi nabízené německé cestovky patří TUI, Thomas Cook, Neckermann Reisen, FTI, ITS, Schauinsland Reisen, Alltours a další. Možnost odletů z Prahy. Exotika 2013 - Kuba, Dominikánská…

3KENTLUCKY s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(11)
Slezská 874/36 , Praha 2- Vinohrady
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Cestovní kancelář se specializací na exotické destinace: Kuba, Srí Lanka, Maledivy a Mexiko.

4CARIBE Tour, s.r.o.

Naše CK nabízí pobytové, tématické a last minute zájezdy. Specializace na zájezdy do karibské oblasti, Kuba, Venezuela, Mexiko, Dominikánská republika, Kostarika. Celoroční zájezdy na Mallorku a Kanárské ostrovy. Plavby na zaoceánských luxusních lodích.


Firmy v dalších lokalitách


Letecké zájezdy k moři Mexiko v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Cestovatelé mohou navštívit slavné pláže, historická města a prozkoumat fascinující kulturu a tradice Mexika. Zájezdy jsou plné zážitků a dobrodružství, jako například potápění, surfování a procházky po národních parcích. Oblast Střední a Severní Čechy je ideálním výchozím bodem pro ty, kteří chtějí prožít nezapomenutelnou dovolenou v Mexiku.