Likvidace tekutých odpadů – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází mnoho podniků, které vyrábějí a používají různé druhy tekutých odpadů. Tyto odpady mohou být nebezpečné pro životní prostředí a zdraví lidí, proto je důležité zajistit jejich likvidaci.

1–2 firem z 2 nalezených Filtry

1RACIO MOST s.r.o.

Zajišťují odvoz a likvidaci tekutých a nebezpečných odpadů či čištění kanalizace a provádíme revize kanalizace kamerovým systémem. Provádí čištění nádrží, jímek, lapolů, cisteren, kontejnerů, myček, tukových jímek, septiků a ostatních nádrží znečištěných usazeninami a kaly.

2Ing. Jiří Valušek (Praha)1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(12)
Suvorovova 1020/60 , Nový Jičín Bezdlužná

Firma provozuje autodopravu tekutých odpadů a odpadních vod - vývoz fekálií ze septiků, jímek, žump a ČOV, likvidace lapolů a tuků, čerpání studní, nádrží a bazénů.


Firmy v dalších lokalitách


Likvidace tekutých odpadů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Existuje mnoho specializovaných firem, které se zabývají likvidací tekutých odpadů a poskytují komplexní služby v této oblasti. Tyto firmy mají k dispozici moderní technologie a vybavení, které umožňují bezpečnou a efektivní likvidaci odpadů. Pokud hledáte spolehlivého partnera pro likvidaci tekutých odpadů v oblasti Střední a Severní Čechy, můžete se obrátit na některou z těchto specializovaných firem.