Molekulární biologie – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1Apronex s.r.o.

Společnost Apronex s.r.o. je soukromá česká „spin-off“ firma založená v roce 2003 skupinou vědců z Ústavu molekulární genetiky Akademie věd ČR v Praze. Společnost se zabývá především vývojem a výrobou produktů a technologií pro moderní a rychle se vyvíjející biotechnologický trh a nabízí tak široké…

2LAB MARK a.s.

Jsme dodavatelé klinické diagnostiky a molekulární biologie a nabízíme reagencie, biochemikálie, protilátky, kontroly SERO, NGAL, ELISA, PCR, Real-Time PCR atd. Z přístrojů centrifugy, skenery, elektroforézy či pipety. Jsme rychlí, flexibilní, spolehliví.

3Gali spol. s r.o.

Zajišťujeme dodávky lékařských laboratorních diagnostik pro oblast mikrobiologie, biochemie, imunochemie a hematologie. Na českém trhu zastupujeme velkou řadu zahraničních výrobců.

4I.T.A.-Intertact s.r.o.

Společnost působí především jako dovozce a autorizovaný distributor laboratorních přístrojů, reagencií a laboratorních plastů firem BD Biosciences, BD Diagnostics, Corning Life Sciences, DeNovo Software, Molecular Devices a Stratec, a to zejména v oblasti imunologie (průtokové cytometrie),…

5MeDiLa spol. s r.o. (pobočka Turnov)7 poboček

4.9
★★★★★
★★★★★
(1)
Ohrazenice 285, Turnov Bezdlužná

Společnost se vedle vlastní činnosti výkonu laboratorní praxe, účastní také konsolidačních projektů pracovišť laboratorní medicíny jako odborný konzultant a garant procesů a kroků v soudalu s platnou legislativou, požadavků zdravotních pojišťoven a odborných společností. Imunologie, imunochemie,…

6KRD-obchodní společnost s.r.o.

3.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Pekařská 603/12, Praha 5 - Jinonice Bezdlužná

Nabízíme produkty pro lokální výzkumná pracoviště v oblasti genomického výzkumu, výzkumu kmenových buněk a molekulární biologie.

7HPST, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Písnická 372/20, Praha 4 - Kamýk Bezdlužná

Prodej a servis přístrojů a příslušenství Agilent Technologies pro chromatografii, spektroskopii, automatizaci, NMR i molekulární biologii. Nabídka softwarového balíku OpenLAB CDS.

8Bio-Consult Laboratories spol. s r.o.

Distribuce produktů z oboru klinická diagnostika, molekulární biologie a genetika. Výhradní zastoupení firem Qiagen, Minerva biolabs, Biomicro či Operon.

9AP Czech, s.r.o.

Přístroje, pomůcky a chemikálie pro metody chromatografie, elektroforézy, molekulární biologie a proteomiky.

10PharmaTech, s.r.o.

Technika pro neonatální a prenatální screening a laboratoře molekulární biologie, alergologie a imunologie.


Firmy v dalších lokalitách


Molekulární biologie v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Www.idatabaze.cz v oboru Molekulární biologie najdete 10 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 9 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Střední a Severní Čechy.