Montáž, instalace hliníkových krytin – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází mnoho profesionálních firem, které se specializují na montáž a instalaci hliníkových krytin. Tyto krytiny jsou velmi oblíbené díky své odolnosti a dlouhé životnosti.

1–10 firem z 19 nalezených Filtry

1TACHO s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(6)
Karlov 196, Kutná Hora
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

TACHO s.r.o. je společnost zabývající se prodejem podlahových krytin, dveří, oken, obkladů, vestavěných skříní, garážových vrat, teras a dalších produktů spojených s bydlením. Nabízíme komplexní řešení a služby od A do Z: bezplatné poradenství, návrh technického řešení, cenové nabídky, zaměření,…

2STŘECHY VRŇATA & ŽÁČIK s.r.o. - POKRÝVAČSKÉ PRÁCE, REKONSTRUKCE STŘECH PRAHA

4.8
★★★★★
★★★★★
(12)
Tulipánová 100, Průhonice Bezdlužná

Poskytujeme kompletní řešení střech na rodinných, bytových a činžovních domech, památkových objektech. Kompletně řešíme střechy. Nabídka pokrývačských, klempířských, tesařských a hromosvodářských prací. Zajišťujeme dodávku střechy a odbornou pokládku všech druhů pálených a betonových krytin,…

3KOBYLÁK Jan - F.C.H Praha1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Novostrašnická 23a, Praha 10

Půjčovna pojízdného hliníkového lešení se specializací na atypické pojízdné věže nebo statické sestavy. Pro snadnou a rychlou montáž bez nářadí se uplatní i při opravách komínů bez odstranění střešní krytiny nebo na schodištích s neomezeným průchodem.

4ROKA okna s.r.o. - Roka centrum1 pobočka

Ve žlíbku 187/14, Praha 9
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Specializujeme se na dodávku a montáže oken a dveří, dodávku a instalaci podlah. Prodej ostatního sortimentu.

5KAŠTÁNEK VLASTIMIL - MODERNÍ BYDLENÍ

Sokolská 140, Kralupy nad Vltavou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme montáže a prodej žaluzií, rolet, garnýží, sítí proti hmyzu. Montáž vnitřních a venkovních parapetů, lamelových dveří, japonských stěn a zasklívání lodžií. Zaměření a ušití záclon, závěsů, dále velký výběr bytového textilu, tapet, koberců a PVC, nábytkového kování a doplňkového…

6CHRÁST Libor

3.2
★★★★★
★★★★★
(1)
Na Černé hoře 1683…, Praha 6 Bezdlužná

Provádíme rekonstrukce bytových jader, domů a bytů, nabízíme koupelny a kuchyně na klíč, stavební a řemeslné práce i pokládku a lakování podlah. Dodáváme a montujeme eurookna, plastová a hliníková okna, žaluzie, sítě proti hmyzu, markýzy, dveře i nadokenní a předokenní rolety.

7STECOS

V Cihelně 218, Liberec XXIII-Doubí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Specializujeme se na kompletní realizace střech. Dalšími souvisejícími pracemi jsou pokrývačské, izolační, klempířské, tesařské a stavební práce. Montáže střešních oken a zateplování podkroví.

8NW okna s.r.o. - Plastová, dřevěná okna a dveře4 pobočky

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Ústecká 313 , Děčín Bezdlužná

NW okna má dlouholeté zkušenosti s výrobou, dodávkou s montáží plastových, dřevěných a hliníkových oken. Zdarma pro klienty nabízí: Poradenství ohledně výběru a specifikace oken a dveří, cenovou nabídku - ušitou přímo na míru klientovi, včetně zaměření oken a dveří v případě montáže, demontáž a…

9REVOK, s.r.o.2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Dubická 3282, Česká Lípa
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se výrobou vzduchotechniky a příslušenství. Provádíme kompletní projekci, dodávku, montáž a uvedení do provozu. Nabízíme výrobu a montáž ocelových konstrukcí pro stavebnictví, menších konstrukcí a krytů pro strojírenský průmysl a kooperace v oblasti stříhání, řezání, pálení či sváření.

10Münnich s.r.o.

Stavíme moderní ocelové montované haly na klíč pro každý obor podnikání (skladovací, výrobní, zemědělské), provádíme též části těchto staveb například kompletní izolace plochých a dodávky šikmých střech, dále provádíme opláštění budov fasádními profily. Nezávazná cenová nabídka zdarma.


Firmy v dalších lokalitách


Montáž, instalace hliníkových krytin v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

V oblasti Střední a Severní Čechy je možné najít mnoho zkušených odborníků, kteří vám pomohou s výběrem správného typu krytiny a zajistí její kvalitní montáž a instalaci. Pokud hledáte spolehlivého dodavatele hliníkových krytin v oblasti Střední a Severní Čechy, neváhejte kontaktovat odborníky, kteří vám rádi poradí a pomohou s vaším projektem.