Montáž, instalace pálených krytin – Střední a Severní Čechy

Montáž a instalace pálených krytin jsou v oblasti Střední a Severní Čechy velmi žádané. Tyto krytiny jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou velmi odolné vůči povětrnostním vlivům.

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1STŘECHY KŘÍŽEK s.r.o.

3.7
★★★★★
★★★★★
(8)
Hlavní 26, Kolín Bezdlužná

Jsme firma, zaměřená na dodávku střech na klíč. Komplexně dodáme služby pokrývačství, klempířství a tesařství. Poradíme jakou krytinu vybrat, odpovíme na otázky směrem k provádění střech, zpracujeme cenovou nabídku střech Spolupracujeme s výrobci střešních krytin - Bramac, Tondach, Velux. Zárukou…

2Klempířství, pokrývačství - Stránský Ladislav

4.5
★★★★★
★★★★★
(3)
Svatá Kateřina 121, Svatý Mikuláš
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zhotovujeme střechy na klíč. Prodej a montáž klempířských prvků. Poskytujeme kompletní dodávky střech včetně materiálu.

3Střechy Novotný s.r.o.

3.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Průmyslová 356, Sázava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Klempířské a pokrývačské práce včetně montáží hromosvodů. Výškové práce, zajištění kontejnerové dopravy či prodeje veškerých střešních materiálů.

4STŘECHY VRŇATA & ŽÁČIK s.r.o. - POKRÝVAČSKÉ PRÁCE, REKONSTRUKCE STŘECH PRAHA

4.8
★★★★★
★★★★★
(12)
Tulipánová 100, Průhonice Bezdlužná

Poskytujeme kompletní řešení střech na rodinných, bytových a činžovních domech, památkových objektech. Kompletně řešíme střechy. Nabídka pokrývačských, klempířských, tesařských a hromosvodářských prací. Zajišťujeme dodávku střechy a odbornou pokládku všech druhů pálených a betonových krytin,…

5FACEBRICK s.r.o.1 pobočka

Plzeňská 2580, Rakovník
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Lícové cihly, klinkery, obkladové pásky, cihelnou dlažbu a francouzské pálené střešní tašky IMERYS. V nabídce téměř 300 druhů. Provádíme montáž lícových cihel, obkladových pásků včetně tepelné izolace nebo KZS a pokládku cihelné dlažby.

6Klepo - Leibl Tomáš, klempířství, pokrývačství

4.6
★★★★★
★★★★★
(11)
Semilská 122/21, Praha 9 - Kbely Bezdlužná

V roce 1996 byla panem Tomášem Leiblem založena firma Klempířství a pokrývačství Tomáš Leibl. Díky dobře a kvalitně provedené práci, dodržování termínů, pevných cen a záruky se firma zapsala do podvědomí zákazníků. Zkušenosti byly získané nejen v České republice, ale i 7 – letým pobytem v Holandsku…

7Polena Luděk

Nabízíme opravy a rekonstrukce střech. Včetne tesařských, pokrývačských a klempířských prací. Provádíme montáže hromosvodů včetně zpracování revizních zpráv.

8Věchet Martin - střechy1 pobočka

3.3
★★★★★
★★★★★
(4)
Rvačov 151, Roudnice nad Labem
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Specializujeme se na pokládku střešních krytin. Pokládku realizujeme například z pálených tašek Tondach a Röben a z betonových tašek Bramac. Dále používáme PVC fólie a modifikované asfaltové pásy Vedag. Dále nabízíme tesařské, pokrývačské a klempířské práce. Montujeme střešní okna Velux a Roto.…

9REVOK, s.r.o.2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Dubická 3282, Česká Lípa
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se výrobou vzduchotechniky a příslušenství. Provádíme kompletní projekci, dodávku, montáž a uvedení do provozu. Nabízíme výrobu a montáž ocelových konstrukcí pro stavebnictví, menších konstrukcí a krytů pro strojírenský průmysl a kooperace v oblasti stříhání, řezání, pálení či sváření.

10PLACHÝ LADISLAV-STŘECHY

Firma provádí klempířské práce, pokrývačské práce, tesařské práce a montáž střech.


Firmy v dalších lokalitách


Montáž, instalace pálených krytin v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Pokud hledáte spolehlivého dodavatele, který vám zajistí kvalitní montáž a instalaci pálených krytin, neváhejte kontaktovat odborníky v oblasti Střední a Severní Čechy. Díky jejich zkušenostem a know-how vám zajistí dokonalou montáž a instalaci pálených krytin, které budou dlouhodobě odolné a spolehlivé.