Montáž, instalace pojezdů na šuplíky – Střední a Severní Čechy

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1ARA - továrna na nábytek, a.s.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Konárovice 300, Konárovice Bezdlužná

Nabízíme zakázkovou výrobu designového nábytku a interierových celků ve spolupráci s architekty. Nabízíme také zakázkové stylové vybavení prodejen. Prodáváme exotická a tropická dřeva. Specializujeme se především na Červený západní cedr. Vyrábíme dřevěné terasy, fasády, obložení a …

2Rollpa System Europe s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Na Skalkách 1558, Brandýs nad Labem Bezdlužná

Zabýváme se prodejem papírového nábytku a nábytkových stavebnic. Nabízíme aplikaci práškových plastů na truhlářské desky. Naší další činností je zakázková a atypická kovovýroba.

3Říha Luděk - AAZ Technik

Zabýváme se montážemi stínící techniky - především montáží hliníkových a vertikálních žaluzií všech typů a látkových rolet v Mladé Boleslavi a okolí. V naší nabídce nechybí ani garážová vrata a vjezdové brány. Zabýváme se také kancelářským nábytkem a školním vybavením.

4Relich Jan - Vaše kovovýroba

Zakázková kovovýroba. Navrhujeme, vyrábíme a montujeme brány dvoukřídlé, brány pojezdové, brány samonosné, vrátka, vrata, ploty, schody, regály, mříže a další.

5Bělina Martin, Ing.

Společnost ASKMT dodává stavebnicové systémy z hliníkových profilů, včetně spojovacího materiálu a příslušenství, upínací desky s drážkou pro stavbu pracovní plochy CNC zařízení, madla a zámky, klouby, panty, komponenty pro vybavení pracoviště, stavitelné nohy, pojezdová kola, atd. ASKMT se…

6Tér Jaroslav- Interregal1 pobočka

1.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Martinovo údolí 513, Cvikov II

Konzolové, pojezdné, obchodní, policové, paletové a patrové regály, plošiny, válečkové dráhy a tratě, dodávka a montáž skladovací techniky.

7STYLE WOOD s.r.o.

Panská 1700/23, Ústí nad Labem
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Specializujeme se na truhlářskou zakázkovou a atypickou výrobu z masivního dřeva, lamina a dýhovaných materiálů. Zaměříme vám požadovaný prostor a zpracujeme vám grafický 3D návrh s vizualizací. Poradíme vám s výběrem materiálů, barevného provedení a tvaru. Využíváme moderní technologie, materiály…

8MONTY URBAN s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a montáže menších a středních ocelových konstrukcí a regálových systémů. Dále nabízíme revizní a poradenskou činnost.


Firmy v dalších lokalitách


Montáž, instalace pojezdů na šuplíky v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Montáž, instalace pojezdů na šuplíky najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.