Montáž, instalace sádrokartonových konstrukcí – Střední a Severní Čechy

Montáž a instalace sádrokartonových konstrukcí jsou v oblasti Střední a Severní Čechy velmi žádané. Tyto konstrukce jsou ideální pro vytvoření nových prostor nebo pro úpravu stávajících.

1–10 firem z 184 nalezených Filtry

1Jaroslav Kubeš - stavby a rekonstrukce

3.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Tyršova 214, Benešov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Stavební firma. Provádíme výstavby, rekonstrukce objektů, půdní vestavby a zateplování budov. Zemní práce.

2Obnova památek, s.r.o.

Firma Obnova památek, s.r.o. provádí sanační, stavební práce včetně injektáže. Výstavba rodinných domů. Rekonstrukce objektů. Dále provádí střechy na klíč, rekonstrukce fasád všech stupňů obtížnosti, rekonstrukce objektů, zateplení fasády bytových i nebytových domů, rekonstrukce střech na klíč…

3Březina Martin - Tesařství

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Přistoupim 158, Přistoupim Bezdlužná

Kompletní dodávky střech. Tesařské, pokrývačské, klempířské práce, včetně dodání hromosvodů. Nové střechy, rekonstrukce střech poškozených. Montáž střešních oken, montáž sádrokartonových konstrukcí.

4Buchl Jiří- Stavební činnost

Zabýváme se prováděním staveb, jejich změn a odstraňováním. Budeme rádi, když nás budete kontaktovat, ať už si plánujete postavit, či zrekonstruovat dům, byt, snížit strop, obléci dům do nové barvy, nebo teplejší fasády.

5Fanta Luboš- KH Stavby

Nabízíme zateplování fasád, rekonstrukce bytů a bytových jader, sádrokarton, kamenné zdi, schody, tryskání zdiva, poradenství a konzultace.

6Richter Pavel- SPR Stavebniny Poděbrady

4.4
★★★★★
★★★★★
(5)
Stavební 42, Poděbrady V Bezdlužná

SPR Stavebniny nabízejí kompletní sortiment stavebního materiálu a to od výrobců tuzemských i zahraničních. Mezi další doplňkové služby patří kompletní montáže oken a dveří REHAU, garážových vrat TRIDO a KALIBRA, betonové a kovové ploty, interiérové dveře a zárubně, fasády, lité podlahy, flexibilní…

7PALESTAV CZ s.r.o.1 pobočka

1.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Doubrava 216, Žďár Bezdlužná

Stavební práce a stavební dozor. Naše firma působí na trhu již několit et a za sebou máme mnoho velkých a známých projektů.

8V - MONT s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(18)
Svárovská 1232, Praha 9 Kyje Bezdlužná

Nabízíme prodej a montáž sádrokartonových konstrukcí, okna Velux, fasádní zateplovací systém.

9PEMI stavební a obchodní společnost s.r.o.,

Naše firma je s Vámi od roku 1996 s vizí realizovat projekty dle přání zákazníka a soustředit se na stěžejní produkty týkající se dodatečného zateplení obvodového pláště objektů a sádrokartonových konstrukcí.

10Čihák Roman- Firma KABY

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Na Křížku 328, Ondřejov Bezdlužná

Provádění montáží a rekonstrukcí elektroinstalací, revizí elektrických zařízení. Nabídka hromosvodů pro všechny typy střech.


Firmy v dalších lokalitách


Montáž, instalace sádrokartonových konstrukcí v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Díky své flexibilitě a snadnému zpracování jsou sádrokartonové konstrukce oblíbené u mnoha zákazníků. V oblasti Střední a Severní Čechy je mnoho odborníků, kteří se specializují na montáž a instalaci sádrokartonových konstrukcí. Tyto odborníky lze najít prostřednictvím internetu nebo prostřednictvím osobních doporučení. Pokud hledáte kvalitní a spolehlivou montáž sádrokartonových konstrukcí v oblasti Střední a Severní Čechy, neváhejte kontaktovat odborníky s dlouholetou praxí.