Montáž, instalace silnoproudých rozvodů – Střední a Severní Čechy

Montáž a instalace silnoproudých rozvodů jsou v oblasti Střední a Severní Čechy velmi důležité. Bez nich by nebylo možné zajišťovat bezpečné a spolehlivé fungování elektrických zařízení.

1–10 firem z 42 nalezených Filtry

1HQS Net s.r.o.1 pobočka

Na Rybníčku 24, Líbeznice Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme vám profesionální služby v oblasti slaboproudých rozvodů a technologií. Nabízíme montáže strukturovaných kabelových systémů, montáže kamerových CCTV, vybudování datové sítě a ostatních sítí, kompletní řešení v oblasti zabezpečovací techniky a řadu dalších služeb.

2ALARM KFS, s.r.o.

Ovčárecká 312, Kolín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Technické služby k ochraně majetku a osob. Elektronické zabezpečovací systémy. Kamerové, docházkové systémy, motorová vrata, brány. Videotelefony, anténní, ozvučovací systémy, telefonní ústředny, včetně software. Docházkové a evidenční systémy.

3ZŐRKLER Tomáš

Elektromontážní práce a opravy včetně silnoproudých a slaboproudých instalací v domech, bytech i nebytových prostorech. Zajištíme projektové dokumentace a revize.

4Petr Šverma - elektro

Mírové náměstí 9, Bakov nad Jizerou
Otevřeno od 8:30
Bezdlužná

Nabízíme instalace, elektromontáže rodinných domů a průmyslových objektů. Prodej elektroinstalačního materiálu, železářství. Nabízíme celoroční i rekreační ubytování.

5Kuchař Dalibor- elektroinstalace

Domovní elektroinstalace - při řešení v rodinných domech a bytových jednotkách vycházíme z naší několikaleté zkušenosti ze zakázek tohoto typu. Naší snahou je vždy s objednavatelem konzultovat jeho potřeby a nalézt optimální řešení jak po stránce technické, tak i finanční. Průmyslové…

6ESIKO s.r.o.

Huťská 1383, Kladno
Dnes už má zavřeno

Elektroinstalace slaboproudých a silnoproudých rozvodů do 1000 V. Stavební práce, půdní vestavby, revize elektro, sádrokartony. Kamerové systémy. Montáž a údržba hromosvodů. Výstavba, montáže a údržba telekomunikačních zařízení. Projekční a inženýrská činnost. Jádrové vrtání. Firma je držitelem…

7Varga Štefan - elektroinstalační práce

Děláme elektropráce do 1000V a dále zajišťujeme elektromontáže a opravy bytových instalací.

8Jaromír Tasáry

Sadová 663, Lom Bezdlužná

Specializujeme se na instalace, rekonstrukce, opravy a revize silnoproudých i slaboproudých rozvodů, požárních i bezpečnostních systémů.

9Pavel Rosol RD - ELEKTRO

Naší specializací je především ELEKTRO REVIZNÍ ČINNOST. Dále provádíme silnoproudé a slaboproudé rozvody pro byty, průmyslové, administrativní i hospodářské stavby. Díky kvalitnímu technickému zázemí, zkušenostem a znalostem poskytujeme zákazníkům kvalitní služby a profesionální přístup.

10Fraňo David

Provádím instalace a rekonstrukce i opravy silnoproudých rozvodů elektrické energie či rozvody počítačových sítí a další služby.


Firmy v dalších lokalitách


Montáž, instalace silnoproudých rozvodů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Profesionální technici se v této oblasti specializují na montáž a instalaci rozvodů v průmyslových objektech, administrativních budovách, ale i v obytných domech. Díky jejich zkušenostem a odbornosti jsou schopni zajistit kvalitní a bezpečnou práci. Pokud hledáte spolehlivého partnera pro montáž a instalaci silnoproudých rozvodů v oblasti Střední a Severní Čechy, neváhejte kontaktovat odborníky s dlouholetou praxí.