Montáž, instalace vyvažovaček – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 32 nalezených Filtry

1AUTOSLUŽBY KUKELKA

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Oderská 333/5, Praha 9 - Čakovice Bezdlužná

Provádíme opravy osobních a dodávkových vozidel všech značek. Nabízíme kompletní servis včetně prodeje náhradních dílů a spotřebního zboží. Přezujeme pneu, vyměníme kola, případně zajistíme a dodáme pneu nové. Opravujeme poškozené pneu i ráfky. Staré pneu ekologicky likvidujeme.

2Javůrek Martin1 pobočka

Papírenská 120/12, Praha 6-Bubeneč
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Pneuservis je určen pro osobní a lehké užitkové vozy do 3,5 tuny i motocykly a dále nabízíme uskladnění pneumatik, ale i prodej a montáž a vyvažování i opravy pneumatik a mytí kol, máme profesionální stroje a odborně vyškolené mechaniky a poskytujeme zázemí pro zákazníky.

3Jaroslav Musil - Pneu

5.0
★★★★★
★★★★★
(47)
Kamýcká 1006/121, Praha 6-Suchdol
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme nové i použité pneumatiky a plechové a alu disky a máme kompletní servis včetně uskladnění pneu i opravujeme pneu včetně oprav bočních průrazů.

4PNEUCENTRUM KRALUPY s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(161)
O. Wichterleho 810, Kralupy nad Vltavou… Bezdlužná

Nabízíme služby pneuservisu pro osobní, nákladní, AGRO a EM vozy, prodej pneumatik, protektorů, autobaterií a disků, autoservis - mechanické opravy automobilů včetně oprav klimatizace, diagnostiky elektronických řídících jednotek a digitální geometrie.

5Pneuservis Čermák1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(65)
U Závor 1373, Neratovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídka opravy a montáže pneumatik na osobní i dodávkové automobily. Huštění pneumatik plynem PNEUMIX, kompletace pneumatiky s diskem. Nabídka ocelových i litých ráfků, pojistných šroubů i matic či uskladnění pneumatik. Opravy průrazů a lepení duší. Prodej náhradních dílů.

6PNEU SOUKUP s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(1)
Vrchlického 108/18, Bílina-Mostecké… Bezdlužná

Poskytujeme kompletní servis pneumatik a provádíme montáž i demontáž a opravy defektů a vyvažování kol pro osobní i dodávkové vozy a provádíme plnění klimatizací.

7Balický Dušan - AUTOSERVIS-PNEUSERVIS

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Za Humny 503, Liberec XXIII-Doubí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme opravy automobilů. Dále připravíme auto na STK, diagnostika vozů, opravy a plnění klimatizací, montáž tažních zařízení. Prodej pneu. Lakýrnické a karosářské práce.

8TECHNOLOGY-GARAGE spol. s r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(9)
Liberecká 713/102, Jablonec nad Nisou Bezdlužná

Již od roku 1995 se specializujeme na technologické vybavení pneuservisů a autoservisů. Dále také do dílen autoprodejců, autodopravců a stanic technické kontroly. Dodáváme autozvedáky, vyvažovačky kol a strojů na montáž pneu, ruční a pneumatické nářadí, lisy na kola a brzdy a veškeré další potřebné…

9Šimek David - pneuservis

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Václava Řezáče 95, Klášterec nad Ohří
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme kompletní služby pneuservisu. Zajišťujeme přezouvání osobních vozů a dodávek, prodej nových i použitých pneumatik, kol i další služby. V nabídce máme také sezónní uskladnění pneumatik a veškeré opravy pneumatik. Montujeme také nízkoprofilové sportovní pneumatiky. Dále nabízíme ruční mytí…

10PNEUSERVIS PLHA - Varnsdorf

Nová 2876, Varnsdorf Bezdlužná

Prodej, opravy a montáž pneumatik, geometrie náprav, mytí kol. Nově provádíme vyvažování všech tipů motocyklových pneumatik na elektronické vyvažovačce.


Firmy v dalších lokalitách


Montáž, instalace vyvažovaček v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Montáž, instalace vyvažovaček najdete 32 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 29 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 10 firem v regionu Střední a Severní Čechy.