Nadační právo – Praha - město

Nadační právo je oblastí, která se v poslední době stává stále důležitější. V oblasti Praha - město se nachází několik nadačních organizací, které se snaží pomáhat lidem v nouzi.

1–10 firem z 15 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Advokátní služby zaměřené na občanské, obchodní, rodinné, pracovní, trestní, procesní, autorské a nadační právo. Řešíme právní vztahy k nemovitostem, soudní spory a rozhodčí řízení.

Poslat poptávku akpp.eu 224 933 030

Advokátní kancelář poskytuje právní služby fyzickým a právním osobám v oblastech občanského a procesního práva. Máme praxi také v oblasti nadačního, spolkového a obchodního práva.

Poslat poptávku deverova.cz 241 403 600

AK-VYDROVÁ JANA Mgr., se sídlem V celnici 1031/4, 110 00, Nové Město-Praha, v okrese Praha 1 a v kraji Praha - město. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 2015. Zdroj: výpis z dat Registru Ares, CreditCheck.

Poslat poptávku 602 447 586

Nabízíme kompletní zpracování jednoduchého i podvojného účetnictví a mezd pro fyzické a právnické osoby, provádíme účetnictví neziskových organizací, nadací, bytových družstev a společenství vlastníků. Poskytujeme ekonomické a účetní poradenství.

Poslat poptávku cnk-company.cz 274 870 203

Advokátní služby, fúze, akvizice, cenné papíry, daně, nadace, finanční či obchodní právo.

Poslat poptávku 223 008 796

Advokátní služby, fúze, akvizice, cenné papíry, nadace, obchodní právo.

Poslat poptávku 223 008 796

Advokátní služby, občanské, obchodní, rodinné, pracovní, trestní, autorské a nadační právo.

Poslat poptávku akpp.eu 224 920 145

Advokátní kancelář pro oblast cizineckého a zdravotnického práva, zaměření na obecně prospěšné společnosti, nadace a další.

Poslat poptávku 776 882 774

Nabízím právní služby se zaměřením na občanské a bytové právo, nekalou soutěž, ochranu hospodářské soutěže a obecně prospěšné společnosti i nadace.

Poslat poptávku akbbb.cz 222 318 858

Advokátní služby. Zaměřuji se na nadace, občanské, obchodní či insolvenční právo.

Poslat poptávku cizkovsky.cz 224 219 271

Nadační právo v lokalitě Praha - město – detailní popis

Nadační právo se zabývá právními otázkami týkajícími se nadačních organizací a jejich činnosti. Je důležité, aby byly tyto organizace řádně registrovány a měly jasně stanovené cíle. Nadační právo také řeší otázky týkající se darování peněz a majetku. Pokud máte zájem o podporu nadačních organizací v oblasti Praha - město, je důležité se seznámit s nadačním právem a jeho požadavky.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.