Náhradní díly nového nábytku – Střední a Severní Čechy

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1V. RADOŇ a spol. Strojírna Velim v.o.s.

1. máje 466, Velim Bezdlužná

Firmu založil v r. 1912 šestadvacetiletý ambiciózní zámečnický mistr Václav Radoň. Když se svojí ženou Annou stavěli rodinný dům ve Velimi, vyhradili veškeré prostory v přízemí pro zámečnickou dílnu a teprve v prvním poschodí zřídili skromné bydlení. Strojírna Velim vyráběla všechno, co bylo v…

2REMOV Sport, s.r.o.1 pobočka

Topolová 584, Most
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Nabízí výrobu mantinelů pro hokej, minihokej, hokejbal a rekreační sporty. Dále nabízí výrobu atypických mantinelů a mobilních mantinelů a mini mantinelů, umělého povrchu nové generace, LED mantinelů, náhradních dílů a mantinelů pro polymerový led a plastový povrch.

3LPN s.r.o. (Praha)3 pobočky

3.5
★★★★★
★★★★★
(11)
Dvořákova 1526, Napajedla
Otevřeno od 8:00

Prodáváme nové a použité elektrické a mechanické vozíky, tříkolky a kola, pomůcky k chůzi, dětský sortiment, polohovací postele, elektrické skútry a ostatní náhradní díly a doplňky. Poskytujeme odborné poradenství a servis. Kontaktujte nás!


Firmy v dalších lokalitách


Náhradní díly nového nábytku v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Náhradní díly nového nábytku najdete 3 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 3 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Střední a Severní Čechy.