Náhradní díly plynových bojlerů, boilerů – Střední a Severní Čechy

Náhradní díly pro plynové bojlery jsou v oblasti Střední a Severní Čechy velmi žádané. Pokud hledáte kvalitní a spolehlivé díly pro váš boiler, neváhejte se obrátit na odborníky v oboru.

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1ELEKTROSERVIS VEJVODA

3.2
★★★★★
★★★★★
(9)
Žabovřeská 27, Praha 5 - Zbraslav Bezdlužná

Hlavní činností firmy je především servis a prodej domácích spotřebičů, náhradních dílů, instalace plynových sporáků, karem, bojlerů, elektrických sporáků, kotlů, varných desek a digestoří.

2Esgas, spol. s r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(5)
Pechlátova 104/25, Praha 5-Radlice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme a montujeme plynové kotle, topidla, sporáky a bojlery. Dále provádíme rozvody a revize plynu včetně topení a vody. Provádíme záruční a pozáruční servis plynových spotřebičů a nabízíme náhradní díly.

3STROJSMALT SEOS s.r.o.

3.4
★★★★★
★★★★★
(18)
Hornická 2515/11, Ústí nad Labem
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zajišťujeme prodej a servis elektrospotřebičů, vestavěných a plynových spotřebičů či bojlerů. Dále nabízíme kompletní služby včetně rozvozu, montáže a zapojení. Zaobíráme se prodejem náhradních dílů a 3D návrhů koupelen i kuchyní. Poskytujeme možnost koupě dárkových poukazů.

4Sejk Pavel - Topenářství a instalatérství

2.7
★★★★★
★★★★★
(4)
Drachkov 12, Bystřice Bezdlužná

Topenářství a instalaterství Sejk nabízí: NOVINKA ! WERNER A602 15-59 kW. NEJLEVNĚJŠÍ ekologicky šetrné VYTÁPĚNÍ a OHŘEV VODY pro rodinné a bytové domy, chalupy, chaty, úřady, školy, průmyslové objekty. Instalatérství a topenářství. Opravy, revize a rekonstrukce topení. Tepelná čerpadla, solární…

5CÍGL, s.r.o.1 pobočka

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Písečná 447, Praha 8 - Troja

Prodej, servis a opravy kotlů, karem, sporáků, bojlerů, topenářského materiálu i náhradních dílů. Revize plynovodů a plynových spotřebičů do 50 kW.

6Špetlík Zdeněk

Přátelství 550, Praha 22-Uhříněves
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem kotlů, topných těles, trubek a ohřívačů vody, čerpadel a vodáren či náhradních dílů.


Firmy v dalších lokalitách


Náhradní díly plynových bojlerů, boilerů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Nabízíme široký výběr náhradních dílů pro různé typy plynových boilerů, které vám pomohou udržet vaše zařízení v perfektním stavu. S našimi díly si můžete být jisti, že vaše plynový boiler bude fungovat bez problémů a bude vám sloužit mnoho let. Kontaktujte nás a rádi vám poradíme s výběrem správných náhradních dílů pro váš plynový boiler v oblasti Střední a Severní Čechy.