Obhajoba v trestním řízení – Střední a Severní Čechy

Obhajoba v trestním řízení je klíčovým prvkem spravedlivého soudního procesu. V oblasti Střední a Severní Čechy se na tuto problematiku specializuje řada zkušených právníků, kteří dokážou svým klientům poskytnout kvalitní právní zastoupení.

1–10 firem z 18 nalezených Filtry

1Sedlatý Bohuslav, JUDr., advokát

2.9
★★★★★
★★★★★
(5)
Boleslavská třída…, Nymburk Bezdlužná

Advokátní generální praxe, zejména občanské právo, obchodní právo, rodinné právo, trestní právo.

2JINDRÁK MIROSLAV JUDr.

Právo občanské, rodinné, obchodní, živnostenské, pracovní, správní, bytové, pozemkové, družstevní, stavební, trestní, přestupky. Převody nemovitostí, rozvody, výživné, vymáhání pohledávek, právní služby v oblasti cizineckého režimu. Smluvní vztahy.

3Jindrová Lenka, Mgr.

4.8
★★★★★
★★★★★
(11)
klaudianova 135, Mladá Boleslav Bezdlužná

Právní služby a advokátní poradna.Poskytuji právní služby ve všech oborech práva.zejména pak v právu:občanském,obchodním,pracovním,trestním,úpadkovém a rodinném.

4Mgr. Ivana Dvorská - advokátní kancelář

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Žižkova 2040 , Benešov Bezdlužná

Služby advokátní kanceláře. Advokátní kancelář Benešov se specializuje na právní pomoc v oblastech: rodinné, občanské a trestní právo. Spolehnout se na nás můžete v případě řešení rodinných krizí (rozvodová řízení, vypořádání společného jmění manželů apod.), občanských záležitostí (sepisování smluv…

5Alexander Klimeš Mgr.

4.6
★★★★★
★★★★★
(19)
Ve Vinicích 553/17, Mělník Bezdlužná

Poskytujeme právní služby se zaměřením na Zastoupení v soudních a správních řízeních, v oblasti rodinného práva a dědictví. Řešíme pracovní spory, insolvence a oddlužení, pohledávky. Zastoupíme Vás a poskytneme obhajobu v oblasti trestního práva.

6Advokátní kancelář Marčišin & partneři (pobočka Praha 1)1 pobočka

Naše advokátní kancelář poskytuje služby v širokém spektru právní oblasti. Naše služby zahrnují téměř neomezené spektrum právní pomoci a konzultační činnosti jak pro jednotlivce, tak pro firmy a obce. Právní pomoc umíme zajistit i v cizích jazycích.

7Tuláček Jan, JUDr. (pobočka Praha 2 -Vinohrady)2 pobočky

Právní pomoci pro oblasti práva občanského, obchodního, autorského, trestního, správního či stavebního řízení.

8Bártová Kateřina, Mgr., advokát

Poskytování právních služeb v obchodně právních záležitostech, občanském a trestním právu včetně rozvodů a společného jmění manželů. Advokátní služby nabízím i v anglickém jazyce.

9JUDr. Jiří Jícha, advokát

JUDr. Jiří Jícha provozuje advokátní kancelář poskytující služby - právo obchodní, občanské, rodinné, pracovní, exekuční, v nemovitostech, právní poradenství. Provádíme smlouvy, žaloby, obhajoba v trestním řízení, rozhodčí řízení. Advokátní kancelář sídlí v Praze.

10JUDr. Božena Hokeová2 pobočky

Právní služby pro oblasti občanského a trestního práva, rozvodů, společného jmění manželů, výživného a péče o děti, smlouvy, úschovy finančních prostředků, sepisování žalob o rozvod, vyhledávání důkazů a jiné služby, obhajoby v trestním a přestupkovém řízení.


Firmy v dalších lokalitách


Obhajoba v trestním řízení v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Díky svému odbornému přístupu a znalostem právních předpisů dokážou úspěšně obhájit své klienty a zajistit jim spravedlivý soudní proces. Pokud hledáte kvalitní právní zastoupení v oblasti Střední a Severní Čechy, obraťte se na zkušené právníky, kteří vám pomohou s vaší obhajobou v trestním řízení.